RALD

افزایش ۴۰۰ تومانی قیمت شیر خام گران‌فروشی نیست!

سلطانی گفت: متوسط قیمت شیر در دامداری‌های صنعتی از ۲ هزار و ۴۰۷ تومان تا ۲ هزار و ۶۰۰ تومان است که این امر گران‌فروشی نیست.

سلطانی گفت: متوسط قیمت شیر در دامداری‌های صنعتی از ۲ هزار و ۴۰۷ تومان تا ۲ هزار و ۶۰۰ تومان است که این امر گران‌فروشی نیست.

سلطانی گفت: متوسط قیمت شیر در دامداری‌های صنعتی از ۲ هزار و ۴۰۷ تومان تا ۲ هزار و ۶۰۰ تومان است که این امر گران‌فروشی نیست.

سلطانی گفت: متوسط قیمت شیر در دامداری‌های صنعتی از ۲ هزار و ۴۰۷ تومان تا ۲ هزار و ۶۰۰ تومان است که این امر گران‌فروشی نیست.

سلطانی گفت: متوسط قیمت شیر در دامداری های صنعتی از ۲ هزار و ۴۰۷ تومان تا ۲ هزار و ۶۰۰ تومان است که این امر گران فروشی نیست.

سلطانی گفت: متوسط قیمت شیر در دامداری‌های صنعتی از ۲ هزار ۴۰۷ تومان تا ۲ هزار و ۶۰۰ تومان است که این امر گران‌فروشی نیست.

سعید سلطانی مدیر عامل اتحادیه دامداران کشور در گفت وگو با باشگاه خبرنگاران جوان، درباره آخرین وضعیت بازار شیر خام اظهار کرد: بر اساس مصوبه …

افزایش 400 تومانی قیمت شیر خام گران فروشی نیست! شاخص : سلطانی گفت: متوسط قیمت شیر در دامداری های صنعتی از 2 هزار و 407 تومان تا 2 هزار و …

قیمت دام سنگین ۱۱ هزار تومان کاهش یافت/ انباشتگی ۶۰ هزار راس دام سنگین در. در گفت و گو با … افزایش ۴۰۰ تومانی قیمت شیر خام گران فروشی نیست! رجانیوز ۲۴ روز …

مدیر عامل اتحادیه دامداران کشور در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛. افزایش ۴۰۰ تومانی قیمت شیر خام گران فروشی نیست! باشگاه خبرنگاران ۱۲ روز پیش ۰.

تیم فوتبال طلایه داران امروز به میدان می‌رود · آخرین وضعیت پرونده قتل میترا استاد/ امکان اعدام نجفی صفر است · افزایش ۴۰۰ تومانی قیمت شیر خام گران‌فروشی نیست!

⭕️مدیر عامل اتحادیه دامداران کشور: افزایش ۴۰۰ تومانی قیمت شیر خام گرانفروشی نیست. حدودا 9 ساعت پیش. برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید نام: …

مشهد کف قیمت ۲۹۹ هزار و ۴۰۰ تومان و سقف قیمت ۷۰۱ هزار و۳۰۰ تومان است. … نوشته افزایش ۴۰۰ تومانی قیمت شیر خام گران‌فروشی نیست!

رییس هیات مدیره اتحادیه دامداران ایران با رد ادعای مطرح شده درباره گران فروشی شیرخام توسط دامداران، گفت: … 0 . افزایش ۴۰۰ تومانی قیمت شیر خام گران‌فروشی نیست!

افزایش ۴۰۰ تومانی قیمت شیر خام گران‌فروشی نیست! … سلطانی گفت: متوسط قیمت شیر در دامداری‌های صنعتی از ۲ هزار ۴۰۷ تومان تا ۲ هزار و ۶۰۰ تومان …

سود ۳۰۰ تا ۴۰۰ درصدی صنایع لبنی در برخی محصولات/ همه جمع شده‌‌اند تا ریشه دامداران را بزنند. رییس هیات مدیره … افزایش ۴۰۰ تومانی قیمت شیر خام گران‌فروشی نیست!

مقامات دلیل گرانی لبنیات را “گران‌فروشی دامداران و افزایش هزینه‌های … تولیدات داخلی محصولات لبنی کشور پاسخگوی مصرف داخلی نیست و … گذشته برخی شرکت‌های لبنی قیمت هر لیتر شیر خام را از سه هزار و ۸۰۰ تومان تا … مستقیم و ۴۰۰ هزار نفر به شکل غیرمستقیم در بخش‌های پخش و حمل و نقل این صنعت اشتغال دارند.

در پی گران‌فروشی شیر خام با ارسال نامه‌ای رخ داد چهارشنبه، ۰۱ آبان ۱۳۹۸ … افزایش خودسرانه قیمت شیر توسط برخی کارخانه‌ها+عکس. جمعه، ۰۳ خرداد … قیمت 2000 تومانی شیر خام به پایداری تولید کمک می‌کند … هیچکس پاسخگوی گرانی لبنیات نیست.

وزیر جهادكشاورزی در حالی در روزهای گذشته به گران فروشی دامداران … با این اوصاف با وجود اینكه قیمت شیرخام برای تامین نظر دامداران و صنایع … تولید این صنعت كمتر از 2200 تومان نیست بنابراین شاهد افزایش مجدد قیمت …

وی تصریح می کند: با روالی که در پیش است، قیمت شیر هر مبلغی که افزایش یابد، نرخ … وی این نکته را هم مطرح می کند: این که گفته می شود مردم موارد گران فروشی را … و می گوید: نرخ شیر خام دست دامدار است و مجتمع دامداران اسلامیه حاضر نیست نرخ شیر … شد مجتمع دامداران شیر را به قیمت هزار و 600 تومان درِ واحد صنفی در اختیار لبنیاتی …

درباره دلیل گرانی‌ها یکی می‌گوید واحدهای صنعتی گران‌فروشی می‌کنند و تنبیه و … مسئولی دیگر می‌گوید تولید شیرخام سنتی به‌دلیل خشکسالی و تغذیه نادرست … آخرین بار ستاد تنظیم بازار در مرداد افزایش نرخ لبنیات را تصویب کرد و … به‌طور متوسط با نرخ ۲هزار تومان به صنایع و کارخانه‌های لبنی به فروش می‌رسد.

افزایش ۴۰۰ تومانی قیمت شیر خام گران‌فروشی نیست (98/08/11) · گرانفروشی شیر توسط دامداران صحت ندارد (98/08/04) · دامداران مقصرند یا کارخانه‌ها؟ (98/08/04).

۴۰۰ از روسیه منصرف شد؟

برچسب‌ها:,