RALD

اموزش ساخت مزرعه اتوماتیک ۲

این ویدیو دوم من از مزرعه اتوماتیکه اگه خوشتون اومد لطفا لایک کنید . این مزرعه کوچک مال گوسفندان و گاوهاست.

حتما اگه خوشتون اومد ما رو دنبال کنید و اگه ویدیو پسندیدید لایک کنید.

22 ماین کرافت, minecraft, آموزش های ماینکرفت, آموزش, ساخت, مزرعه, گندم, اتوماتیک!

… تو خوبی20 آگوست 2018 super pro miner اموزش ساخت مزرعه ی اتوماتیک هندوانه ماین کرافت,game yaar, … انیمیشن پت و مت قالب عکس قسمت ۲.

مزرعه ی نیمه اتوماتیک گندم Episode #7 … اموزش ساخت مزرعه اتوماتیک در ماینکرفت.

سلام دوستان اینم از مزرعه طلا.دوستان این ویدیو من نیست.امیدوارم لذت ببرید.لایک و نظر فراموش نشه.

آموزش ساختن هواپیما بدون مد وکامند بلاک و البته متحرک. سلام به همه … می خوام بهتون یاد بدم یه مزرعه نی شکر اتوماتیک بسازین تا زمانی که یکی از آن ها یک بلاک رشد …

به صورت تصویر چوب درخت کاکائو بذارید …

قسمت ۲ …. اموزش ساخت مزرعه اتوماتیک در ماین.

سلام امروز با ساخت یک مزرعه ی آهن یا irongolem farm در خدمت شما هستیم. مواد مورد نیاز … برای اتوماتیک کردن کار این ها رو هم بگیرید. دوتا hopper … مرحله ی ۲ : یه محوطه ی ۱۸ در ۱۸ بالاش درست کنید که اون سوراخ ۲ در ۲ وسطش بیوفته. مرحله ی 2 … اوووووووووف اولین پستم هم تموم (به زودی با آموزش سرور میام ). اگه جایی رو …

مزرعه ی اتوماتیک مرغ پخته. 10. Let s play Minecraft … اموزش ساخت پرچم در ماینکرافت … ساخت ۳موجود در ماین کرافت.

آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی با یخچال و چند نکته مهم: … در صورت لزوم می توانید از فروشنده بخواهید تا جهت بررسی و اطمینان از سلامت مرغ ها شما را به مزرعه خود ببرد.

با توجه به اینکه پرسش فوق (میزان سرمایه ساخت گلخانه چقدر است؟) …. لازم در گلخانه برای کنترل اتوماتیک سیستم های حرارت، برودت تهویه و نور در شرایط اضطراری.

مزرعه اتوماتیک گاو … قسمت از گیم پلی فارسی ماین کرافت با همدیگه یه مزرعه اتوماتیک و رد استونی … آموزش …

اتوماتیک تجهیزات پرورش طیور برای مزرعه گوشتی. … (1) سیستم تغذیه اصلی یک مجموعه کامل از سیستم تغذیه اتوماتیک است که شامل لوله انتقال مواد، سیلو، پنکه، موتور درایو و …. 2، 0000 مربع متر کارگاه برای ساخت فولاد … آموزش کارکنان عملیات.

روشنایی.

شما یک مکانیک نگهداری ربات را بازی می کنید که به یک سیاره زراعی کاملا اتوماتیک فرستاده شده است که غذا را به سیارات شهری می فرستد و به دنبال مراقبت از روبات …

فیلم‌های آموزشی ترکینگ (Tracking) با نرم افزار Mocha در After Effects، به همراه پیاده‌ … ساده ترین تعریف، ردیابی اجسام و قسمت های مختلف تصویر به صورت اتوماتیک است. … سایر نرم افزارهای قدرتمند در زمینه ترکینگ عبارتند از: Pixel Farm Track یا … ساخت یک Planar Tracking; بهینه سازی Plane با استفاده از ماژول Adjust Track …

مهندسین و متخصصین مکانیک با ساخت اولین تراکتور تمام هوشمند به صورت خودران … دیگر به حضور فیزیکی کشاورز در مزرعه نیازی نخواهد بود چندان دور از ذهن نمی‌باشد.

آموزش ساخت دستگاه جوجه کشی با یخچال و چندین نکته حائض اهمیت : … قطر ۴ سانتی متر و دو روزنه در دیواره های کناری در پایین ترین قسمت به قطر ۲ سانتی متر . … بخواهید تا جهت بررسی و اطمینان از سالم بودن مرغ ها شمارا به مزرعه خویش ببرد. … دستگاه های ایزی باتور 1 و ایزی باتور 2 تمامی تنظیمات را به صورت اتوماتیک اعمال می کند.

تجهیز مجموعه: بازبینی دقیق تجهیزات و تعمیر یا جایگزینی قطعات برای جلوگیری از …

برچسب‌ها:, , , ,