RALD

با نون حروم نمیشه به امام زمان رسید

حجت‌الاسلام قرائتی مفسر قرآن کریم در برنامه امروز درس‌هایی از قرآن به آثار و برکات توسل به امام زمان(عج) اشاره کرد.

This media is not supported in your browser. VIEW IN TELEGRAM. ⚫️استاد رائفی پور #مظلوم_مقتدر ⛔️با نون حروم نمیشه به امام زمان(عج) رسید حتما ببینید و نشر …

با توجه به نکات ذکر شده می توان برخی وظایف منتظر امام زمان(ع) را چنین ذکر کرد: … و در حقیقت اصحاب خاص امام زمان(ع) کسانی هستند که آن حضرت …. امام‌وار زندگي كردن وظيفه‌اي همگاني است، به او بايد اقتدا كرد تا به مقصد رسيد. …. را انجام نمی دهند و از محرمات و کارهای حرام پرهیزی ندارند، یقیناً امام زمان (عج) از آنان …. چه کنیم یارباشیم ن بار.

طبق این روایتی که از امام باقر (ع) رسیده است؛ تا مردم عاقل نشوند، معارف … در زمان پیامبرصلی الله علیه و آله و سلم (که مقامش از همه امامان بالاتر است) ….. که حرام نیست، ولی اثر دینی ندارد؛ لهو و لعب است، معصیت نیست؛او در این … به سمتی که به مصداق: و ما خلقت الج نّ و النس لا ل یعبدون عمل می کنند و همه کارها می شود عبادی.

امام زمان پس از شهادت پدرش، در غیبت صغری به سر برد و در این مدت، به وسیله چهار … احادیث فراوانی در منابع شیعه، بردن نام اصلی امام دوازدهم را منع کرده و حرام دانسته‌اند. …. امام هادی (ع) در سال ۲۵۴ تا سال ۲۶۰ که به دست معتمد عباسی به شهادت رسید امامت ….. ولی در کتاب‌های شیعه چنین اعتقادی دیده نمی‌شود و نزد آنان تقدّس این مکان به جهت محل …

دیدن امام زمان(عج) در عصر غیبت کبری امکان داشته و اگر کسی توفیق … و خواهان دیدن امام باشد، البته دیدن حضرت سبب نمی‌شود که انسان گناه … به مقام اضطرار رسیدند، حضرت از آنها دست‌گیری کرده و از این جهت امام را … از کارهای حرام بپرهیزد، ترک واجبات و ارتکاب محرمات، حجاب و نقاب دیدار ما …… من ن نماز میخونم و ن هیچی.

سيد خراساني بعد از قيام به سوي عراق حركت مي كند و امام زمان (عج ) نيز بعد از … و ساير نشانه ها به اجمال : به بن بست رسيدن تمام نظريه ها براي سعادت …

در باب وجود مقدس امام زمان (عج) زیاد صحبت شده است ولی هرچه به این موضوع پرداخته … در این حجاب هم، امکان استفاده از امام هست و می توان به نور امام رسید.

کلید واژه ها: امام مهدى (عج )دوران غیبتبرکات و آثار امام زمانواسطه فیض الهى … شیعیان بر این باورند کـه امـام عـصـر(عـج ) در بـیـن مـردم حـضـور دارد و از احـوال آنـان آگاه …. غـیـبـت ، هـمـان ((عـدم قـابـلیـّت )) اسـت و ظـهـور، نشانه رسیدن مردم به وادى شایستگى .

اولین قانونی که در خصوص پوشش زنان به تصویب رسید، ماده ۱۰۲ قانون تعزیرات بود …. باید طبق نظر مبارک امام حجاب اسلامی در سطح کشور توسط خانم‌ها با اشتیاق اجرا شود … … حدود ۱۵ هزار زن نیز به گزارش روزنامه کیهان، مقابل دفتر مهدی بازرگان، نخست‌وزیر ….. امر بسیار مهم است که در مَرآی و منظر بودنِ سر و گردن هر زن مسلمانی، حرام نیست.

احادیث حول عراق در علامات ظهور حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف ، ظهور و دوران پس از …… در این باب احادیث بسیاری در منابع شیعه و سنّی رسیده است. ….. یاری‌‍‌ام کن و درخواست او رد نمی‌‍‌شود، آنگاه خدای تبارک و تعالی فرشتگانی را که …… ایشان فرمودند: خداوند زمین را از ظالمان پاک نمی‌‍‌کند تا آنکه خون حرام ریخته شود.

در پی اعلام سهمیه‌بندی بنزین و اعتراض برخی از مردم، افرادی … مردم کارد به استخونشون رسیده معلومه دیگه چیزی برای از دست دادن نداره … چرا یک کارمند باید هر سال فقیرتر بشه وضعیت طوری شده که با نون حلال نمیشه گذران یک زندگی نرمال رو داشت. … سربازان گمنام امام زمان مثل همیشه امنیت برقرار کردن خدا حافظشون باشه.

در حدیثی از امام رضا(علیه السلام) وارد شده است که: «هر کس پدر و مادرش را … همش که نمیشه گفت پدر و مادر باید از فرزندان راضی باشن. ….. اگر شخص مورد اعتمادی سراغ دارید و حتی اگر ن به قانون برای گرفتن حق خود ….. پدرم آدم بد دل و منفی بافیه طوریکه با نیم ساعت همنشینی کنارش میشه انگیزه ….. کسی آیا تا به حال به داد اولاد رسیده؟

چهل حدیث زیارت امام حسین علیه السلام در کربلا ….. شب جمعه فرا رسید نماز شب بخوان پس برخیز و به اطراف آسمان نظاره کن و در …. بیش از ما و بدرستیکه ای جعفر در این ساعت بهشت را بر تو واجب نمود و تو …. (ع) بر ما حرام است، خداى متعال تنها تربت کربلا را براى شیعیان و دوستان ….. چرا اینترنت موبایل وصل نمی‌شود؟

مردی به نام نجیح می گوید: ديدم حسن بن على عليه السلام غذا مى خورْد و در برابرش سگى … شدن بخاطر اعتقادات مذهبی اش زندگی سختی را گذران و سر انجام به شهادت رسید. … پ ن : پیشنهاد میکنم در مورد داستان زندگی شون حتما مطالعه کنید … درباره انتظار برای ظهور آقا امام زمان یک تفکر وجود داره که میگه مانشستیم دعا میکنیم تا آقا با ارتش …

اما کار به اینجا ختم نشد و چند وقتی است که فیلم‌های خاصی از او در … که ادعای آن را دارند که به منبع حقیقت رسیده و می‌توانند آدم‌های دیگر را با خود …… یهو امام زمان تصمیم گرفته از ایران ظهور کنه رو نمیدونم خودتون خندتون …… میکنیم این نظام بره بعدی میاد میشه گلستان ن بخدا نمیشه از سوریه . …… شیاد ، حرام خور ، دیوانه، و.

خبرگزاری فارس نوشت: : امام صادق(ع) آخرین منجی بشر حضرت مهدی‌(عج) را این … به امام عصر را مایه مباهات و افتخار خود می‌داند و اینچنین از شرایط ظهور و … شده و از آن نهی نمی‌شود و بدکاران بازخواست نمی‌شوند، مردان به مردان و زنان به زنان اکتفا کنند، … به شهادت و گواهی ناحق اعتماد کنند؛ حلال حرام شود و حرام حلال شود؛ دین بر …

اما اگر این راننده‌ی تاکسی گاهی مسافر برای بیرون شهر به او می‌خورد و باید … برون شهری ده روز فاصله نمی‌شود، مثلاً هفته‌ای یکی دو بار مسافر به او می‌خورد و یک …. و مقاوم باشد، در این صورت اگر به این حد رسیده است که نمی‌تواند روزه را تحمل … این کار روزه را هم باطل می‌کند و چون ابطال روزه با کار حرام است قضا و کفاره دارد.

امام حسین(ع) هر چه داشت در طبق اخلاص نهاد و همه را یک‌جا، در راه خدا داد. … یک عمر از درد هجران سوختند، با زیارت عاشورا به کعبۀ مقصود و قبلۀ موعود رسیدند. …. ختم زیارت عاشورا پیدا کنند؛ ولی زمان آنها برای چنین کاری کفاف نمی‌دهد، راه آسانی …… جوری که میخوام واسه همه دعا کنم ن فقط خودم ، خدایا منکه بنده خوبی نبودم برات ولی …

تعریف هر ملتی از خودش و نگاه هر ملتی به دیگران در طول زمان مدام در حال … زندگی کنند، و زندگی میلیون‌ها آدمی که مرزهای نژادی آنها را از رسیدن به چیزی که …

دعا در واقع نوعی ارتباط بنده و خداست و به معنای خواندن است چه با خواستن همراه باشد و چه به صورت نیایش. … آثار مال حرام این است که عبادت آدمی را هیچ و پوچ می کند و دعای انسان مستجاب نمی شود. … زیرا گاهی سبب تأخیر در اجابت، رسیدن خیرات زیادی به بنده است و دعا کردن که از … دوازدهم: دعا و درخواست حاجت از خداوند متعال در هر زمان و هر مکان.

گفت وگو با یک سوال ساده شروع شد: «آقای احمدی نژاد چند روزی است از جشن چهل … درباره اقتصاد نیز اشاره داشتند که زمان قبل انقلاب و در دوره طاغوت … که نه تنها نمی‌شود به این ساختار اعتماد کرد بلکه با روند موجود امیدی به اصلاح هم نمی‌توان داشت. … به نظر رسید خیلی از این بخش پرسش ها راضی نبودند که پاسخ دهند چون کار …

برچسب‌ها:, , , ,