RALD

به قرار تو او رسد که بود بی قرار تو

به قرار تو او رسد که بود بی‌قرار تو, که به گلزار تو رسد دل خسته به خار تو. گل و سوسن از آن تو همه گلشن از آن تو, تلفش از خزان تو طربش از بهار تو.

كه به گلزار تو رسد دل خسته به خار تو.

به قرار تو او رسد که بود بی‌قرار تو, که به گلزار تو رسد دل خسته به خار تو. گل و سوسن از آن تو همه گلشن از آن تو, تلفش از خزان تو طربش از بهار تو. ز زمین تا به آسمان …

به قرار تو او رسد که بود بی‌قرار تو, که به گلزار تو رسد دل خسته به خار تو. گل و سوسن از آن تو همه گلشن از آن تو, تلفش از خزان تو طربش از بهار تو.

به قرار تو او رسد که بود بی قرار تو که به گلزار تو رسد دل خسته به خار تو گل و سوسن از آن تو همه گلشن از آن تو تلفش از خزان تو طربش از بهار تو ز زمین تا به آسمان همه …

منصورى كه عضو شاخه مير محمدصادقى بود به هيج وجه سيدمحمودى را نمى شناسد ولى … فكرى به نظرش مى رسد كه به نظرم در تاريخ مبارزات كروههاى مخفى يك ابتكار است. مى كويد منصورى مسئول من است. مأمورين مى روند به سراغ منصورى وشكنجه كردن او، كه تو فلان فلان شده، اسم همه افراد … آنها را براى دعوت از دو تن از برادران مورد أش اسالهاى بى قرار.

آنانی که بی سبب از من نفرت دارند از موهای سرم بیشترند. دشمنانم در ه کمتر … ای خداوند قادر متعال، مگذار آنانی که به تو امیدوار هستند و انتظار تو را می کشند، بسبب من خجل شوند. ای خدای … برای حال مت دار خانهٔ تو شور و هیجان دارم، از این جهت مورد ملامت دشمنانت قرار کتاب همه ه ه گرفته ام. … او آنقدر گریسته بود که دیگر نمیتوانست گریه کند.

اطلاع وی از زبان یونانی تا پایان زندگی مختصر بود. … اما آنچه خود او می گوید از این قرار است: «پس کاملاً واضح است که کنجکاوی آزادانه … ولیکن، خدایا، این تکلیف و اجبار به وسیلهٔ احکام تو از چوب استاد گرفته تا مصائب شهدا، ان ازادی را از انحراف نگه میدارد. … هنگامی که اگوستین به سن بلوغ می رسد، شهوات جسمانی بر او غالب می شود.

شاید هم من وسایل داشتم و او نداشت و من زیرک تر از او نبودم. … چون فکر کردن به بازی بیس بال تنها چیزی است که برای من باقی مانده است. … بهتر است به موضوعات شادی آفرین فکر کنی، تو هر لحظه بیشتر به کلبهات نزدیک می … بعضی از امیدهایی را که از دست داده بود به خاطرش امدند.

رفته است، باخودی، قرار و هوشیاری، بامرادی و . … تقدیم به استاد بزرگواری كه از سر كرامت، تحقیق در مفهوم بی خودی در این غزل موالنا را خواستار شدند. … آن نفسی كه باخودی، خود تو شکار پشه ای … طالب بی قـرار شـو تـا كـه قـرار آیدت … طلب در دلش افروخت، او را به صحرای حیرت درانداخت ….. از وجود معطّر معشوق به مشام عاشق رسد، عاشق. و قرار …

. … قرار گریه از دوشم بگیری … روزی تو. تو بر شانه های شعرم خواهی ایستاد. و من. به زمین. ثابت خواهم کرد جاذبه ندارد. ***. امشب. کمی از آسمان بریدم. و به گیسوانت آویختم. ببخش. دلم برای رقص شانه هایت تنگ شده بود …. من سخت بيقرارم و او بيقرار نيست …. به قلب مرده ی من گر رسد، دم عیساست.

مولانا دل شکسته شد و در این مرحله بود که به شعر سرودن آغاز کرد. او … ربود عشق تو تسبیح و داد بیت و سرود … یونانی«افندی»یا «آغاپوسی»(حتی در ردیف غزل)طرف خطاب قرار می‏گیرد نیز به طور یقین در شمار نخستین غزل‏ها قرار دارند. …. در غزلی نسبتا بی‏جوش و خروش و بی‏هیچ تخلّص که متأخر بنظر می‏رسد، نام او در وسط برده شده است:

حالا سالهاست که دیگر هیچ نامه‌ای به مقصد نمی‌رسد حالا بعد از آن همه سال، آن همه دوری آن همه صبوری من دیدم از همان سرِ‌ صبحِ آسوده هی بوی بال کبوتر و نایِ … پس بگو قرار بود که تو بیایی و من نمی‌دانستم دردت به جان بی‌قرار پر گریه‌ام … او نبود، رفته بود او

an heroic poem, containing the history of Persia from Kioomurs to Yesdejird : that is … یا بی تو بهار که فردا مگر د یگر آید شی را یی جهان خوانیش بی گمان بر جهاد تو رنجید … بود شری از روز آرام بهر بخورد وبیکث هفته زان پسیبزیست همایی پادشاهی به … هرچه دارایی فزوني بده هرآنگاه که روز تواند رگذشت بدشمنی رسد انچه باشد به گنج …

در اسلام واجب است که قرضی … افسون ام الدنیا، مادر تمدن قرار گرفته بود؟ … غم انگیز به نظر می رسد.

Mehdi said: كبوتر و آسمانبگذار سر به سينه من تا كه بشنويآهنگ اشتياق دلي دردمند … رو واوقعاً زیبا اجرا کردن مخصوصاً توی کنسرتشون که مورد استقبال زیادی قرار گرفت … می‌سوختم از حسرت و عشق تو بسم بود. …. که سوخت یکجا برگ و گل و جوانه در او ….. بی بال و پرت دید و چنین بست به بندت ؟ … با تخفیف 30 %به فروش می رسد.

بیا تا آنچه از دل می رسد بر دیده بنشانیم. زبان بازی … زهی این عشق عاشق کش که عهد بی زمان دارد. ببین داس … به وفای تو طمع بستم و عمر از کف رفت. آن خطا را … او پیل دمانی است که پروای کسش نیست. ماییم که ….. كه بر مراد دلِ بی قرارِ من باشی. تو را به …

در واقع باید به شمس گفت که تو اصلاً خدا را نمی‌شناسی. … هرچند ممکن است که اشعار مولوی مورد توجه قرار گرفته باشد. … مولوی آدمی بود وحدت وجودی؛ یعنی ضد فقه، ضد عقل، ضد شیعه و فردی که مثلاً ابن ملجم را … لیک بی غم شو شفیع تو منم/ خواجه روحم نه مملوک تنم … گر نبودی او نتیجه مرتدان/ کی چنین گفتی برای خاندان.

ای شب هجران که یک دم در تو چشم من نخفت. اینقدر با … یک عمر که با آینه ها بود خطابم ….. نخواست او به منِ خسته بــی گمان برسد ….. مژده ی وصل چون رسد صبر و قرار می رود.

دوستانی که آهنگ هایی غیر از لیست من دارند یا همین آهنگ ها را با کیفیت بهتری دارند، … کمیاب و نایاب معین به صورت یکجا در یک فایل فشرده در انتهای صفحه قرار داده شد. …. او می ‌رود دامن کشان من زهر تنهایی چشان، دیگر مپرس از من نشان کز دل نشانم می ‌رود … میخانه به میخانه، پیمانه به پیمانه، راه تو می جویم این می و مستی بود بی تو بهانه.

کنم ای خدا همه ی داراییم و جانم فدای تو کجا هستی که موهایت را شانه کنم و برایت شیر بیارم و اگر … گوید سرش رو نزدیک گوش ان جوان برده بود و چیزی بر بینی او قرار داد ان ….. ها در نهایت به بی. رنگی می. رسد. قصه چینیان و رومیان، قصه علم و دین است.

او که پیچیده بود و تو در تو. او که چیزی …. چه بی قرار و سنگین بار. به خانه می ….. تو یوش نیستی که ابر خانه ات نمی رسد به پشت بام شانه ات. بِدان!

به نظر می رسد این بیماری در اثر اختلال در سیستم تعادلی گوش می باشد که در اثر حرکت به …. گاهی هم علت بی خوابی یا بدخوابی کودک شما ترس و اضطراب است در این صورت ابتدا …. اون بچه تنهاس خب هوا سرد باشه تو مهد که تو حیاط نگهش میدارن. …… بعد از انجام او را مورد لطف و تشویق قرار داده و برای تشویق می‌توان از خوراکی مورد علاقه‌اش …

خبرگزاری تسنیم به مناسبت سالروز ولادت حضرت امیرالمومنین علی(ع) تعدادی از سروده‌ها و اشعار … که بعد از خطبه‌ی بی نقطه ی تو نقطه چین باشد

برچسب‌ها:, , ,