RALD

تحلیل و نقد انیمیشن کوتاه Food 1993 اثر یان شوانکمایر (بخش 2)

ناهار. در بخش دوم ، گویی با مناسبات قدرت سر و کار داریم. میزی در یک رستوران که یک طرف آن …

آموزش سینما، اخبار، نقد و بررسی، پشت صحنه، مجله های سینمایی، فیلمنامه. … 2 جولای 2019 41 … بررسی و تحلیل انیمیشن کوتاه Food 1993 اثر یان شوانکمایر.

این مقاله به بررسی فیلم‌های یان شوانکمایر (متولد ۱۹۳۴) و مفهوم «دستکاری» می‌پردازد … شوانکمایر یک هنرمند تجسمی اهل کشور چک است که آثار هنری …. با وایزمن» (Picnic with Weissmann) (۱۹۶۸) و خیلی دیگر از فیلم‌های کوتاه اولیه‌اش … این فیلم به سه بخش تقسیم می‌شود که هر بخش با یک وعده‌ی غذایی نام‌گذاری شده است.

حرکت در راستای محور افقی pan پن . ….. از نمونه های شاخص این سبک می توانیم به انیمیشن کوتاه “Humorous Phases of Funny Faces ” ساخته J. …. استفاده خلاقانه او از استاپ موشن الهام بخش کار بزرگانی چون Ray Harryhausen ، جورج لوکاس، استیون …… مثال: غذا (اثر بی نظیر یان شوانکمایر).

اثر از ایگور مورسکی #ایگور_مورسکی #کتاب #سوررئالیسم … 2 Days 11 Hours Ago … از لحاظ تاریخی می‌توان دوران فیلمسازی او را به سه بخش تقسیم نمود: دوران اول که با … 187 Likes 2 Comments ….. “تکنیک انیمیشن یان شوانکمایر و نقدِ تمدن” . …. تا ورود به سینما و تحلیل جنبه‌های زیباشناسی و مضامین این سبک پرداخته است.

او از اولین کوتاه نویسان قصه فارسی است و پس از محمد علی جمالزاده و صادق هدایت، …… انیمیشن؛ تجربه| اکران #۱ پروژه‌های نیومدیا آغاز کار انیمیشن؛ تجربه در سال ….. در بخش اول کتاب خاطراتش از اسارت در اردوگاه نازی ها را روایت میکند و سایر بخش ها را …… ویژه ‌برنامه #کتاب_ماه نشست نقد و بررسی کتاب #ملّت_عشق را روز سه‌شنبه، ششم.

برچسب‌ها:, , , ,