RALD

تو را در یک روز بارانی خواهم دید

می خواهم این روز را با تو خوش بگذرانم … دل من کلبه بارانی است و تو آن باران بی اجازه ای که ناگهان در احساس من چکه می … مگر در یک رویداد سرنوشت ساز …. زود خواهی دید.

گردش یک روز دیرین؟*پس چه شد … بی تو در کنج همه دلواپسی / بی تو من آغاز یک ویرانی ام …. مي توان دلتنگي يك ابر را // در بلور قطره ها بر شيشه ديد … شب را تا صبح/مهمان کوچههای بارانی خواهم بود. و برگ برگ دفتر غمگینم را…. در باران….خواهم شست.

خاطرات … و تو زچشم مست من هوای تازه ایی کنی … نه آغوشت را مي خواهم. … کاش می شد با کلامی سرخ و سبز یک دل غم دیده را تسکین داد ….. يادت مياد يه روز شدي سنگ صبور دلم؟

نه آغوشت را می خواهـــم ،. نه یک بوســـه … یادت آید روز باران،گردش یک روز دیرین؟ پس چه شد … وقتی که تو بارانی می‌شوی در آسمان چشمانت غرق می‌شوم و فراموش می‌کنم که هوا پاییزی است. برخیز تا … آیا میشود روی این آدمیان بارش باران را دید… یا که زیر …

یک شب. به یاد نخستین دیدار. دل تو نیز خواهد شکست. مثل دل من. زیر بارانی که از … پشت سرش در گوشه‌ای از آسمان، ‌تکه ابری سیاه دیده می‌شد. … بر کلبه ات خواهم تابید ….. یک روز. کسی نیز برای ما شعر خواهد گفت. (رسول یونان). برچسب‌ها: اشعار نیمایی و …

شبي از پشت يك تنهايي نمناك و باراني تو را با لهجه ی گل های نیلوفر صدا کردم تمام شب برای با طراوت ماندن باغ قشنگ آرزوهایت دعا کردم پس … و من تنها برای دیدن زیبایی آن چشم تو را در دشتی از تنهایی و حسرت رها کردم … و گنجشکی که هر روز از کنار پنجره با مهربانی دانه بر می داشت … کسی حس کرد من بی تو هزاران بار در هر لحظه خواهم مرد.

دلنوشته هایی از جنس باران به قلم محمد شیرین زاده … … یک روز که باران می‌بارد … درون ديده من ابر بود و باران بود … بدون چتر تو را ملاقات خواهم کرد.

كاش بارانی ببارد قلبها را تر كند باران که می بارد تمام کوچه های شهر پر از فریاد من است که می گویم: من تنها نیستم , تنها … به شرشری یک رنگ … که فردا روز دیگری است … می خواهم در چشمان تو گیسوان محبتم را شانه بزنم … برای دیدن هیچ کس نیامده است.

انواع اس ام اس ها و متن های عاشقانه مخصوص روزهای بارانی، عکس نوشته های بارانی، متن عاشقانه بارانی، جملات بارانی … تو بـارون پاییزی و کوچه ها … نامردیست آن همه اشک را به یک چشمک فروختن . …. متن و شعر احساسی عاشقانه بارانی جدید … باران می خواهم …

در آب اگر یک قطره می افتاد، می آمد … گاهی تو را آنقدر می خواهم به تنهایی … غرقِ دلتنگی است هر لحظه، شهر در روزهای بارانی! … تا تو با ناز نخندی چه کسی خواهد دید ؟

متن های احساسی زیبا برای روزهای بارانی ،شعر روز بارانی،اشعار زیبای روزهای بارانی،روزهای بارانی و شعرهای خاص و ناب،برترین شعرهای روز بارانی زیبا. … باران می خواهم … … خاک باش که گل از تو بروید و باران به خاطر تو ببارد … جور دیگر باید دید.

در روز موعود، همهء مردم برای مراسم دعا در محلی جمع شدند. و تنها یک پسر بچه با خودش … هوای حوصله ام بارونی شده … تو همزاد بارانی و من عاشق باران….. و باز باران … چون شاید تو یه دنیای دیگه و زمان دیگه و دیار دیگه. اون راست …… و به شوق فردا که تورا خواهم دید.

شبي از پشت يك تنهايي نمناك و باراني تو را با لهجه‌ي گل‌هاي نيلوفر صدا كردم … 7خزان گذشت اما دخترک در آخرین روزهای پاییز هفتمین خزان هم، امیدوارانه پشت پنجره به انتظار بود . …. عبور كنم سلام كنم لبخند تو را در باران می خواستم می خواهم تمام لغاتی را كه می دانم برای تو به دریا بریزم دوباره متولد شوم … صفای آسمان بهاری دلم را خواهی دید

عاش … دیده بودم تصویری از عشق ندارم شب به خیر” ― احمد رضا احمدی Ahmad Reza Ahmadi … Ahmadreza Ahmadi, روزی برای تو خواهم گفت.

تنها به اين بهانه كه باراني ات كنند يوسف به … يك روز دو دلباخته بوديم من و تو !‌ … بردار بستی از چه خواهد شد چه خواهم کرد آونگم ….. روزهایم را یکایک دیدم و دیدن نداشت

کاش عاشقت نبودم که اینک از دست تو ناله کنم ، شب و روز دلم را سرزنش کنم …. قلبم میلرزد ، تمام … دیگر دلم نمیخواهد حتی یک لحظه نیز با تو باشم. خیلی دلم …. “خدا من اینو می خوام ، خودت درستش کن!” نگاهی بهش … کاش چون خواب گران از دیده ام. نیمه شب ها …

می خواهم تو را با خودم به یک مسافرت ببرم. خورشید خانم هر روز نور طلایی خود را به روی دریا و رودخانه می تاباند . آب رودخانه ها و … یکهو عکس یه ابر گُنده را توی آب دید.

دوست را ، زیر باران باید دید . … به تو چتر تعارف می کنند… … می دانم،سبزه ای را بکنم خواهم مرد … حسرت یک قطره باران … برچسب‌ها اس ام اس شعر برای روز باراناشعار زیبا برای روز بارانیشعر بارانشعر درباره بارونشعر عاشقانه روز …

فصل باران است بارانی شویم / از درون جوشیم و طوفانی شویم … من از تمام آسمان یک باران را میخواهم … آهای تو توی این روزهای بارونی ، فکری به حال جای خالیت کردی !

داستان های عاشقانه و خرده داستانهای عاشقانه. … تمام آنچه از زندگی می خواهم: یک غروب پنجشنه … تو آن روز هم مثل همیشه بعد از دیدن عکس های روزنامه.

خاطرات بارانی من شبی از پشت یک تنهایی نمناک و بارانی /تورا با لهجه ی گلهای نیلوفر صداکردم… … قلبت زل میزند به خورشید بی فروغ خاطرات روزهای سرد.

شاید هر یک از ما نخستین نگاه، نخستین سلام یا نخستین روز پیوند یا وصل را روزی از … چون تو در کنارش نیست خیال دوست گل‌افشان اشک من دیده‌ست هزار شکر که این دیده ….. سخنم از دهان تو چو خواهم که حدیثی گویم یاوه گردد سخن از نازکی اندر دهنم گر بمیرم من. … شبیه قطره بارانی که آهن را نمی‌فهمد دلم فرق رفیق و فرق دشمن را نمی‌فهمد نگاهی …

“بـــــــاران” بزن “بـــــاران” شاید تو خاموشم کنی . … نه بـــــــــــــــــارانی مــــــــــــــــــی بارد . … میدانستم عاشق بارانی ، … آسمان با دیدن چشمهای من می نالد … یه روز بهم گفتی هروقت میخوای گریه کنی … زین پس تنها ادامه میدهم در زیر باران حتی به درخواستچتر هم جواب رد میدهم می خواهم تنهایی ام دا به رخ این هوای 2 نفره بکشم باران نبار من نه چتر …

انشاء درباره باران | توصیف یک روز بارانی انشاء چیست انشاء متنی است که برای پرورش خلاقیت … ببار که شاید پس از بارش تو به یادش رنگین کمان در دلم بر پا شود.

من یک بار با سواری های ترمینال غرب از جاده چالوس به رامسر آمدم که هزینه سواری 40 … با توجه به تجربه خودم برای دیدن مکان داخل و خارج از شهر حداقل سه یا چهار روز زمان لازم هست. برای مثال یک روز مکانهای دیدنی داخل شهر، یک روز مکان های خارج از شهر از سمت شرق … در این محوطه مخصوصا اگر یک روز مه آلود و بارانی باشد قطعا منظره کم نظیری را …

برچسب‌ها:, , , ,