RALD

خطر بزرگ؛ ترس از تکرار قطع اینترنت است

معاون وزیر ارتباطات: خطر بزرگ؛ ترس از تکرار قطع اینترنت است پس از تداوم چند روزه قطع اینترنت در داخل کشور، معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد در …

معاون وزیر ارتباطات: خطر بزرگ؛ ترس از تکرار قطع اینترنت استپس از تداوم چند روزه قطع اینترنت در داخل کشور، معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد در …

معاون وزیر ارتباطات: خطر بزرگ؛ ترس از تکرار قطع اینترنت استپس از تداوم چند روزه قطع اینترنت در داخل کشور، معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد در …

معاون وزیر ارتباطات: خطر بزرگ؛ ترس از تکرار قطع اینترنت است. پس از تداوم چند روزه قطع اینترنت در داخل کشور، معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد در حال تدوین لایحه …

خطر بزرگ؛ ترس از تکرار قطع اینترنت … روزه قطع اینترنت در داخل کشور، معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد در حال تدوین لایحه جلوگیری از عادی سازی قطع اینترنت است …

خطر بزرگ؛ ترس از تکرار قطع اینترنت. … وزیر ارتباطات اعلام کرد در حال تدوین لایحه جلوگیری از عادی‌سازی قطع اینترنت است تا این کار در صورت …

خطر بزرگ؛ ترس از تكرار قطع اينترنت … وزير ارتباطات اعلام كرد در حال تدوين لايحه جلوگيري از عادي سازي قطع اينترنت است تا اين كار در صورت …

خطر بزرگ؛ ترس از تکرار قطع اینترنت است … واکنش همسر شاهرخ استخری به قطع اینترنت … خانه، ماشین و شغل‌هایی که باعث قطع یارانه می‌شوند.

وزیر صمت: خودداری از عرضه لاستیک به بازار، تخلف است · عراقچی: جهان نسبت به … معاون وزیر ارتباطات؛ خطر بزرگ؛ ترس از تکرار قطع اینترنت · مقام چینی خواستار …

پدیده «تکرار اعتراضات بزرگ» در ایران؛ چرا حکومت خشن‌تر شده است؟ … به نظر می‌رسد یکی از دلایل شدت عمل حکومت علیه معترضان، ترس و نگرانی حکومت … کشور، همزمان با فشارهای شدید و کم سابقه خارجی و قطع درآمدهای نفتی جمهوری اسلامی است. … از نگرانی کل اجزای حاکمیت از جدی بودن میزان خطر موجود علیه موجودیت جمهوری اسلامی باشد.

فاصله اعتراضات بزرگ ضد حکومتی کمتر شده و حالا جمهوری اسلامی هر یکی دو سال شاهد … پدیده «تکرار اعتراضات بزرگ» در ایران؛ چرا حکومت خشن‌تر شده است؟ … به نظر می‌رسد یکی از دلایل شدت عمل حکومت علیه معترضان، ترس و نگرانی … همزمان با فشارهای شدید و کم سابقه خارجی و قطع درآمدهای نفتی جمهوری اسلامی است.

به قدری بزرگ است که وجود آن ناقض تئوری‌های موجود محسوب می‌شود. …. اعتراض‌های گسترده اخیر مردمی نشان از آمادگی برای تکرار شدن دارد.

اینترنت کشور در حال وصل شدن است. … به گزارش خبرآنلاین از بیست و پنجم ابان ماه تا کنون اینترنت جهانی کشور قطع شده است اما خبرهای رسیده حکایت از آغاز وصل … ایسنا نیز گزارش داده است: اینترنت ثابت برخی دانشگاه‌های بزرگ از جمله تهران، …. کشورهای دنیا برای سفر در ۲۰۲۰ ؛خطر ايران براي توريست ها چيست؟

اتصال به اینترنت در ایران قطع است. … کرد: «تا زمانیکه حکومت احساس می‌کند که در خطر است و نیاز به سرکوب مردم دارد به قطعی اینترنت ادامه خواهد داد.

خبرگزاری ایسنا نیز اعلام کرده، هفت دانشگاه سطح یک و بزرگ کشور … حالا با قطع اینترنت همه دسترسی‌ها نیز قطع شده است. … از سوی دیگر اگر تجربه قطع نت تکرار شود، میزان امنیت بازار ما نیز برای همکاران تجاری‌مان کاهش خواهد یافت و وقتی آنها این خطر را حس کنند که احتمال از دست رفتن ارتباط‌شان با ایران وجود دارد، …

هرچند در ساعت‌های اولیه قطع اینترنت زمانی عدم دسترسی به شبکه جهانی … قطع سراسری اینترنت چه تأثیری بر کار و زندگی شما گذاشته است؟

و بعد این فکر یا تصور در ذهن تان بارها و بارها دوباره تکرار شود … از طرفی ممکن است تشخیص دهید که ترس شما عاقالنه نیست ، معقول به نظر نمی …. در یک دبیرستان متوسط تا بزرگ … دهند ، و بیش از نیمی از بیماران داروها را به دلیل عوارض جانبی یا دالیل دیگر قطع … متاسفانه ، در اختالل وسواس مؽز شما می گوید که در خطر زیادی هستید !

این شیوه‌ای است که به‌طور ویژه و به‌طور گسترده توسط رژیم ایران اجرا … رژیم‌هایی هم‌چون ایران از آن رو به قطع کامل اینترنت روی می‌آورند که … اعتراضهای گسترده اخیر مردمی نشان از آمادگی برای تکرار شدن دارد … از حق دسترسی کاربرانِ در معرض خطرِ فناوریهای دیجیتال در سراسر جهان دفاع … اینترنت · ترس رژیم ایران از قیام.

آیا می‌توان شبکه جهانی اینترنت را با فشردن یک کلید قطع کرد؟ … نیز بدنبال داشته، کلید قطع اینترنت یا Internet Kill Switch است. … از شرکت‌های خصوصی در بخش‌های خاصی ارزیابی احتمال خطر به عمل آورد و …. برای امنیتی کردن فضای کشور و القای ذهنیت ترس و در معرض حمله بودن ….. فرق بزرگ کالدرون با برانکو.

شرکت‌های اروپایی یکی پس از دیگری از برجام خارج شدند/ تکرار بدعهدی های … دارند اما حقیقت این است که تصمیم گیرنده نهایی برای ماندن در برجام یا ادامه ندادن آن … با ایران آمدند؛ باز نشدن سوئیفت از سوی بانک های بزرگ اروپایی هم به دلیل ترس … بانک‌های آمریکایی مشارکت دارند و این خطر وجود دارد که توتال از معامله با دلار نیز محروم شود.

این قطع ارتباط باعث اختلال در خدمات‌رسانی بسیاری از استارتاپ‌ها و اخلال در روند … اپراتورها ارتباط ایران با شبکه جهانی اینترنت از شب شنبه ۲۵ آبان‌ماه قطع شده است. … او از کاهش فعالیت‌های شرکت‌های بزرگ اینترنتی تا یک‌دهم گفته و تاکید … این تجربه قدیمی احتمالا دوباره و این‌بار با شدت بیشتری تکرار خواهد شد.

«بی فصل» نام آخرین نمایشگاه علی فرامرزی است که از ۱۹تا ۲۶دی در گالری … مدرسه دوره کودکی ام حیاط بزرگ قدیمی و درختان بسیار داشت و من از آن فضا و تنبیه های معلمانش ترس … دوم، درخت هایم بریده شده هستند و شاخه هایش در جایی قطع می شوند و سطحی را ایجاد می کنند. … پیش از این در گفت وگویی از خطرات در کمین نقاشان گفته بودید.

تصمیم قطع اینترنت هم در شورای امنیت کشور گرفته شده که این شورا متشکل … نباید اجازه داد تا برخی از مسائل که به راحتی قابل حل است بزرگ شود. … در زمانی که کشور ناامن است و جان و مال مردم در خطر قرار گرفته نباید با سیاسی … را موجب نارضایتی و ضرر به فعالان اقتصادی و همچنین انتقال اضطراب به جامعه می‌داند.

سی‌ام ژوئن، 10 روز دیگر، قرار است باهدف محاسبه اختلاف‌زمانی ساعت زمین با ساعت اتمی در … خواهند بود و به همین خاطر کارشناسان هشدار داده‌اند بلایی بزرگ بر سر اینترنت خواهد آمد. … که ثانیه شصتم را نشان خواهند داد و نمی‌توانند ثانیه 59 را دوبار تکرار کنند. … 4800 مراجعه برای اعتراض به قطع یارانه نقدی/ اختلال در سامانه سازمان هدفمندی به …

رکنا: دسترسی ۷ دانشگاه بزرگ و سطح یک کشور به اینترنت جهانی میسر شد. … متاسفانه قطعی اینترنت مشکلاتی را برای دانشجویان ایجاد کرده است.

در فضای رسانه‌ای آن روزها که این روزها دوباره تکرار می‌شود، هر خبر، ارزش کامل یک … اما حالا شما با یک دکمه می‌توانید کتابخانه یک دانشگاه بزرگ را روی صفحه‌ی مانیتورتان بیاورید. من فکر می‌کنم قطع شدن اینترنت خیلی برای مردم حیف است؛ به ویژه …… حاضرم امنیت و اسایشم برای رسوندن صدای اعتراضم به خطر بیفته.

جای دیگر گلوله صدایی ندارد ولی اینجا آنقدر بزرگ می‌کنند و بزرگ می‌کنند … است؛ اهالی رسانه معتقدند همان اتفاقات قبلی در قالبی جدید در حال تکرار است. سعید اهل مشهد است و با اینکه زمانی پدرش از ترس حضور در سیستان و ….. با این توصیف خوبه تو این ۱۹ سال قطع عضو نشدین یا نمردین!! …… اینترنت هنوز قطع است.

بولتون هم مشکل قطعی اینترنت دارد! … از کناره گیری از پست مشاور امنیت ملی آمریکا، کاخ سفید از ترس چیزهایی که ممکن است من افشا کنم دسترسی …

برچسب‌ها:, ,