RALD

روحانی: مسئولین مربوطه تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد

روحانی در جلسه شورای اداری آذربایجان‌شرقی گفت:خود من هم همزمان با مردم صبح روز عید … مسئولین تلاش کنند تا خط آهن میانه سال آینده به تبریز برسد.

اصلاح قیمت سوخت به عنوان ضرورتی گریزناپذیر هر چند با … دکتر روحانی ادامه داد: در سال ۹۶ هم این موضوع در دولت مطرح شد که طرح اصلاح قیمت …. لذا جا دارد از مردم تبریز و آذربایجان و نماینده ولی فقیه در استان و همه مسئولین استانی …. مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد و مردم …

روحانی گفت: من هم مثل همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت بنزین تغییر … و کمک رسانی را آغاز کرد و این به معنای تلاش، آمادگی، فداکاری مردم و مسئولین … مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد و مردم …

سفر روحانی به استان آذربایجان شرقی برای افتتاح چند طرح بزرگ عمرانی و خدماتی … ر از مسئولین مربوطه می خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد.

رییس جمهوری: راه‌آهن یکی از طرح‌های مهم افتتاح شده بود و از مسئولین مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد. نمایش لینک …

بستان آباد تا پایان سال آینده به تبریز می رسد/ آذربایجانی ها … ای که امروز مورد بهره برداری قرار گرفت، مربوط به خط راه آهن میانه به تبریز می شود که … متصل کنیم تا در سال آینده راه آهن تبریز – میانه به طور کامل به بهره برداری برسد. … مردم آتش فتنه را خاموش کردند/ مسئولین انتقادات مردم را بشنوند …

بستان آباد با بهره گیری از ریل ذوب آهن اصفهان … دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری روز چهارشنبه با حضور در ایستگاه راه آهن بستان آباد دستور …. بود و از مسئولین مربوطه می خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد و …

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور عصر امروز چهارشنبه … وی گفت: از طرح‌هایی که امروز افتتاح شد، خوشحال هستم به‌خصوص بحث راه آهن که همه مسئولین باید تلاش کنند این راه‌آهن در سال آینده به تبریز برسد تا مردم در … را غارت می کند یا حمله به مرکز نظامی می کند، مربوط به قیمت سوخت نمی شود.

رئیس جمهور گفت: ما در تمام دنیا بیشترین یارانه سوخت را … روحانی ادامه داد: مسئله دیگر شرکت مردم استان در راهپیمایی عظیم بود که … همه مسئولین باید تلاش کنند این راه‌آهن در سال آینده به تبریز برسد تا مردم در ساعات کمی به تهران برسند. … می کند یا حمله به مرکز نظامی می کند، مربوط به قیمت سوخت نمی شود.

… جدیت تلاش و پیگیری کنند تا ادامه این خط تا سال آینده به تبریز برسد. … روحانی خبر داد که دو پروژه مهم دیگر در زمینه خط آهن در دستور کار قرار دارد …

روحانی گفت: من هم مثل همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت بنزین … مسئولین مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد و مردم … آهن در دستور کار قرار دارد که تلاش می‌کنیم هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.

به گزارش ایمنا، حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در سخنان خود در جمع مدیران استان … شده بود و از مسئولین مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد و مردم بتوانند با صرف ساعات کمتری به مقصد خود برسند.

روحانی: از سال 96 آموزش و ارسال تجهیزات اغتشاش را آغاز کردند/ در مخیله آمریکا … و کمک رسانی را آغاز کرد و این به معنای تلاش، آمادگی، فداکاری مردم و مسئولین … مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد و مردم …

به گزارش جهان نيوز، حجت الاسلام حسن روحانی عصر امروز چهارشنبه در جلسه شورای … وی گفت: از طرح‌هایی که امروز افتتاح شد، خوشحال هستم به‌خصوص بحث راه آهن که همه مسئولین باید تلاش کنند این راه‌آهن در سال آینده به تبریز برسد تا مردم در … را غارت می کند یا حمله به مرکز نظامی می کند، مربوط به قیمت سوخت نمی شود.

❖دکتر روحانی در جلسه شورای اداری استان آذربایجان شرقی؛ … یکی از طرح‌های مهم افتتاح شده بود و از مسئولین مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد و مردم بتوانند با صرف ساعات کمتری به مقصد خود برسند.

دکتر روحانی با اشاره به افزایش مصرف بنزین در سال جاری به ۹۷ میلیون ….. و از مسئولین مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد … آهن در دستور کار قرار دارد که تلاش می‌کنیم هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.

رئیس جمهور در سفر خود به تبریز طی سخنانی گفت ؛ بی‌تردید هر … دکتر روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از حضور پرشور مردم … و از مسئولین مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد و … خط آهن در دستور کار قرار دارد که تلاش می‌کنیم هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.

روحانی ادامه داد: مسئله دیگر شرکت مردم استان در راهپیمایی عظیم بود که انصافاً جای … وی گفت: از طرح‌هایی که امروز افتتاح شد، خوشحال هستم به‌خصوص بحث راه آهن که همه مسئولین باید تلاش کنند این راه‌آهن در سال آینده به تبریز برسد تا مردم در … را غارت می کند یا حمله به مرکز نظامی می کند، مربوط به قیمت سوخت نمی شود.

به گزارش جماران؛ حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در سخنان خود در جمع … مسئولین مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد … آهن در دستور کار قرار دارد که تلاش می‌کنیم هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.

کلیدواژه: قیمت بنزین مجمع تشخیص مصلحت نظام محسن رضایی روحانی … و از مسئولین مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد … خط آهن در دستور کار قرار دارد که تلاش می‌کنیم هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.

این نوشتار به روزشمار حسن روحانی رئیس‌جمهور ایران در سال ۱۳۹۴ می‌پردازد. … نگارش پیش نویس فوراً آغاز خواهد شد تا سی ژوئن پایان برسد. …… ظرفیت‌های گسترده آن تلاش کنند تا در آینده نزدیک تحولات اساسی در این استان رقم بخورد. ….. بزرگترین خط راه آهن شهری (مترو) خاورمیانه با حضور حسن روحانی، رئیس جمهوری، در تهران افتتاح شد.

به گزارش روتیتر: حجت الاسلام حسن روحانی عصر امروز چهارشنبه در جلسه … وی گفت: از طرح‌هایی که امروز افتتاح شد، خوشحال هستم به‌خصوص بحث راه آهن که همه مسئولین باید تلاش کنند این راه‌آهن در سال آینده به تبریز برسد تا مردم در ساعات … را غارت می کند یا حمله به مرکز نظامی می کند، مربوط به قیمت سوخت نمی شود.

رئیس جمهور گفت: ما در تمام دنیا بیشترین یارانه سوخت را … به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن روحانی عصر امروز چهارشنبه در … همه مسئولین باید تلاش کنند این راه‌آهن در سال آینده به تبریز برسد تا مردم در ساعات کمی به تهران برسند. … می کند یا حمله به مرکز نظامی می کند، مربوط به قیمت سوخت نمی شود.

رئیس جمهور در سفر خود به تبریز طی سخنانی گفت ؛ بی‌تردید هر … دکتر روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از حضور پرشور مردم … از مسئولین مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد … خط آهن در دستور کار قرار دارد که تلاش می‌کنیم هر چه زودتر به بهره‌برداری برسد.

رئیس جمهور گفت: بی‌تردید هر چقدر بتوانیم به این مردم بزرگ خدمت کنیم در برابر … روحانی در بخش دیگری از سخنان خود با قدردانی از حضور پرشور مردم تبریز در … بود و از مسئولین مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد و …

بیشتر بخوانید: آغاز پایان فتنه‌گران؛ شهر به شهر با «سنگ تمام» مردم روحانی. … بود و از مسئولین مربوطه می‌خواهم که تلاش کنند تا خط آهن در سال آینده به تبریز برسد و …

برچسب‌ها:, , , ,