RALD

علامه شهید آیت الله میرزا حسینا لطفیان مولف و صاحب کتاب نگاهی به احکام نماز و وقف

علامه شهید آیت الله میرزا حسینا لطفیان قمی متخلص به سرگزی مولف و صاحب کتاب نگاهی به احکام نماز و وقف حجت الاسلام قهرمان احمدی امام جمعه سابق هریس و مشاور.

مقاله اخلاص کاری عظیم و ارجمند … است به قلم علامه شهید آیت الله علی لطفیان سرگزی مدفون در مسجد الخضرای نجف اشرف.

مقاله فقیه بزرگوار سید محمد طباطبائی عاملی صاحب کتاب مدارک الاحکام …

به «کتاب الوقف» تحریر الوسیله، بازگوکننده جایگاه وقف در نظر ایشان است. … وزارت خانه ای عریض و طویل گردیده نگاه مردم به وقف و واقفان نیز نگاهی … توجه آنان بوده و بسیاری به همین جهات کرده اند و ابعاد و احکام مختلف آن ….. مرحوم آیت الله العظمی منتظری واگذار است، انصافا بی حد و حساب است. در …. به این عناوین، نشان دهنده دقت مؤلف.

(به. معنای این که نماز را اعاده مكن مگر در پنج مورد و در فقه. شیعه در بحث نماز … ماسند: آیت الله حکیم، خویی، حائری و شیخ انصاری درباره این … کتاب به بررسی استدلالی احکام حدود (جرایمی که … عباراتی از کتاب مکاسب مراد مؤلف را شرح می دهد و گاه مباحث مذکور، در این کتاب …. حاشية المكاسب میرزا علی ایروانی غروی، المكاسبه و البيع و.

آیت الله میرزا محمد علی لطفیان سرگزی به عنوان مدیر سوم …… آیت الله لطفیان قمی سرگزی مولف و صاحب کتاب :صحیفه سجادیه ابتدای عشق و منتهای عاشقی.

وقف به عنوان يك سنت حسنه و صدقه جاريه داراي احكامي است كه بسياري از مراجع … در اين مطلب بنا داريم به احكام وقف از ديدگاه آيت الله مكارم شيرازي بپردازيم تا … نيست، همچنين ساير اموال وقف، حتي مهر نماز مسجدي را به مسجد ديگري نمي توان برد. … آغاز ثبت نام ناشران و کتاب فروشان برای هفت نمایشگاه استانی.

تفسیر شاهی یا آیات الاحکام تالیف علامه محقق و فقیه اصولی سید امیر ابو … صاحب تحقیق و تصنیف و معاصر شاه اسماعیل صفوی و شاه طهماسب موسوی حسینی صفوی اول است. … آیت‌الله مرعشی نجفی در باره این تفسیر چنین می‌نگارد: «یکی از بهترین … که مولف آن مطالب مفید و مباحث جالب تفسیری و فقهی را آن چنان در این کتاب به رشته …

اویس به حکم فطرت و هم چنین فرمایش پیامبر صلی الله علیه و آله به نیکی و …. اویس به او گفت: «تو را به کتاب خدا قرآن، و به سنّت رسولان و به صالحِ مؤمنان، …. سلام و درود بر توای اویس قرنی، ای شهید جانباز خدا، ای مجاهد مخلص، و ای بنده پاک حریم کبریایی. ….. حضرت علامه آيت الله سيد عباس حسيني كاشاني(ره) مي فرمود : از خداوند متعال …

مولف و صاحب کتاب کتاب …. نگاهی به روستای مغان و اردوی ۴۰۰ سال پیش شاه عباس صفوی در این روستا.

️پس اگه ميخواي به كسي بگي؛ اول #انگيزه برا زنده بودن و حيات پيدا كردن رو براش …. امام خمینی(ره): هاشمی زنده است چون نهضت زنده است حضرت آیت الله خامنه ای: آقای هاشمی ….. رضاخانی تا جایزه استاد نمونه کشوری(سال۸۱)، از هم حجرگی با شهید مطهری و آیت . ….. اکثر مواقع متوسل شدم ب حضرت ابولفضل اونروز مابین نماز ظهر و عصر اومدم دعا .

پرده ی اول از مردم کوفه به حسین ابن علی (ع) حسین جان زودتر بیا که ما ازحکومت ظالم به تنگ …. حضرت آیت الله سیدعلی سیستانی دام ظله ایشان در نهم ربیع‌ الاول سال 1349 ق درخانواده‌ای … پدرش سید محمّد باقر عالمی مقدّس و مادرش علویه‌ای والا مقام فرزند علاّمه سیّد رضا …. سپس سربرداشت و گفت: “سَمِعَ اللهُ لِمَن حَمِدَهُ” و بقیۂ #نماز را کوتاه خواند.

برچسب‌ها:, , ,