RALD

فیلم | لحظه اهدای شیشه ذرهبین قهرمانی سوپرکاپ به پرسپولیس

همشهری آنلاین: لحظه اهدای جام قهرمانی سوپرکاپ به پرسپولیس را در این ویدئو ببینید.

estekhdam.

بعد از ماجرای اهدای عنوان قهرمانی سوپرکاپ به استقلال اکنون خبر می رسد وزارت ورزش به زودی حکم برکناری یکی از اعضای این باشگاه را امضا و ابلاغ خواهد کرد.

پرسپولیس نیوز : مجموعه عکس دوم از مصاف پرسپولیس و پیکان در هفته سیزدهم لیگ برتر: … با رای انضباطی؛ جشن قهرمانی سوپر جام پرسپولیسی‌ها به تعویق افتاد … از حضور هوادارانش در بازی با پیکان سوپر کاپ در این بازی به سرخپوشان اهدا نمی‌شود. … آخرین فیلم هاآرشیو …. خالی ماندن اتاق های شیشه ای بورس نفت اتفاقی نیست.

استقلالی ها 1.5 سال برای پرونده سوپرجام وقت و انرژی گذاشتند و کلی هزینه کردند و سرانجام هم شکست خوردند. … فتاحی: زمان اهدای جام به پرسپولیس مشخص نیست … رفع توقیف فیلم . … فرمول دنیزلی برای قهرمانی تراکتور و جاودانگی در تبریز … نمی دانستند که شورای شهر کجا است اما اکنون عملکرد شورای شهر زیر ذره بین مردم قرار دارد.

اعضای تیم فوتبال پرسپولیس قبل از دربی پایتخت بخشی از قراردادهای فصل جاری خود را دریافت می کنند. …. شکایت رسمی باشگاه استقلال از اکبریان/شیشه های اتوبوس آبی پوشان را شکستند+ فیلم … ارتقای رسمی پلیس مالی زیر ذره بین. به گزارش … در نهایت مقرر شد که جام قهرمانی سوپر جام در ورزشگاه آزادی به پرسپولیس اهدا شود.

نیکلاس ینسن به … احتمال تغییرات مدیریتی در پرسپولیس بالا گرفت/ عضو هیئت مدیره گزینه جدی مدیرعاملی … ویدیو؛ مراسم اهدای جام و جشن قهرمانی لیورپول در سوپر جام اروپا 2019 (کیفیت HD) …

آخرین خبر های ورزشی و فوتبالی لیگ برتر، اروپا و جهان به همراه ویدئوهای منتخب ورزشی، اخبار اختصاصی پرسپولیس و استقلال، جدول لیگ‌ و جام‌های دنیا در آخرین خبر …

برچسب‌ها:, , , ,