RALD

مرور بازیهای هفته 13 سری آ ایتالیا

مرور بازیهای هفته 13 سری آ ایتالیا | سری آ (به ایتالیایی: Serie A) دسته برتر لیگ حرفه‌ای فوتبال ایتالیا است که از ۱۹۲۹ تاکنون در این کشور برگزار می‌شود.

سری آ (به ایتالیایی: Serie A) دسته برتر لیگ حرفه ای فوتبال ایتالیا است که از 1929 تاکنون در این کشور برگزار می شود. تیم های سری آ با 28 …

گل.

کلیپی از گل های هفته سیزدهم سری آ ایتالیا را مشاهده کنید.

برنامه و جدول بازی‌های سری آ ایتالیا و نتایج زنده رقابت سری آ ایتالیا به همراه ویدیو گل، لیست بازیکنان و جزئیات بازی‌ها برنامه بازی های سری آ ایتالیا.

در هفته سیزدهم سری آ، رم با شکست لاتزیو فاتح دربی دلاکاپیتاله … نتایج مسابقات هفته سیزدهم مسابقات لیگ ایتالیا را مرور می کنیم.

در پادکست جوکاتوره در مورد فوتبال ایتالیا، سری آ و همچنین یوونتوس با هم صحبت …. به مرور بازی یوونتوس و بولونیا تو هفته بیست و پنجم سری آ پرداختیم.

سرمربی تیم ملی سوئیس از بازی کردن در رم و برابر ایتالیا، خشنود است. ….. برد پُر گل اسپانیول به مرور نتایج امشب لیگ اروپا می پردازیم.

اطلاعات سری آ ایتالیا فصل 2019/2020، آخرین آمار تیم‌ها و بازیکنان، جدول سری آ، نتایج و برنامه بازی‌ها در فوتبال 11.

میلان فردا شب از هفته سیزدهم سری آ ایتالیا در جدالی حساس در سن سیرو به … طی وقفه ای که در این مدت به دلیل بازی های ملی داشتیم، من فرصت مرور بازی را داشتم.

بازی های هفته دوازدهم سری آ ایتالیا فصل 2019/20 با پیروزی یوونتوس مقابل آتالانتا و تساوی ناپولی و آث میلان به پایان رسید.

والیبال سری آ ایتالیا/ پیروزی یاران غفور مقابل سورا | منبع: ورزش3 | پویشگر: خبرپو. … این دیدار در چارچوب هفته سیزدهم لیگ سری‌آ ایتالیا برگزار شد که به علت حضور تیم لوبه در مسابقات …. مرور بازیهای هفته 13 سری آ ایتالیا.

۰ در زمین برشا به …

سری آ ایتالیا …. از چند ثانیه اثری از بازی فوتبال نبود و همه به این طرف و آن طرف می رفتند. … سرمربی ایتالیایی استقلال در کنفرانس خبری سعی کرد رفتارش را با … ولی انگار خودش هم می دانست که انتخاب آن روش برای اعتراض و ادامه دادن آن با … بازیکنان استقلال با مرور صحنه آهسته یکی از دوربین های تلویزیونی که …

به گزارش اقطاع نیوز، در ادامه بازی‌های هفته چهاردهم سری آ ایتالیا، اینتر برابر اسپال قرار گرفت و ۲ بر یک مهمانش را شکست داد. لائوتارو مارتینس …

1 اسپال سری آ ایتالیا فصل … حریف اینتر تیم رده نوزدهمی جدول بود که پس از گذشت 13 هفته تنها 9 امتیاز اندوخته …

هفته دوازدهم نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران با برگزاری شش مسابقه … در این ویدئو، گل‌های بازی‌های برگزارشدۀ این هفته لیگ برتر فوتبال (جام …

1 دسامبر …

برچسب‌ها:, , ,