RALD

من خیلی قلبم را دوست دارم، حتی یک لحظه ام نمی توانم بدونش زندگی کنم!

در این ویدئو به صورت کامل و دقیق سیستم خونرسانی قلب بدن انسان نمایش … من خیلی قلبم را دوست دارم، حتی یک لحظه ام نمی توانم بدونش زندگی کنم!

در این ویدئو به صورت کامل و دقیق سیستم خونرسانی قلب بدن انسان نمایش داده شده. من خیلی قلبم را دوست دارم، حتی یک لحظه ام نمی توانم بدونش زندگی کنم!

دوستت دارم چونكه مرا باور داري و مرا لايق آن قلب پر از محبتت ميداني! … عزيزم اين قلب كوچك و شكسته و پر از عشق من تنها هديه اي است … قرآن روی سینه ام برای همه انسانهامخصوصاعاشقاآرزوی خوشبختی کنم وبرای تنهابهانه زندگی ام(رضاجان)از … تا وقتی زنده نگه دارکه (رضاجانم)کنارم باشه وبدون اون حتی یک لحظه هم نمی خوام به زندگی ادامه بدم.

اس ام اس و پیام های قهر و آشتی جدید برای تلگرام و ارسال پیامک متن قهر و آشتی مسیج. … بهترین حس زنده بودن: امید رسیدن به معشوق حتى براى یک لحظه با هم بودن … ببخش که تو خیالمم حتی بوست نمی کنم …. وقتی که یقین دارم بیشتر از من هیچکس دوستت نخواهد داشت… … قرار است آمدی بگویم این زندگی که گذاشتی و بخشیدی زیاد است.

اس ام اس و پیام های پایان رابطه جدید برای تلگرام و ارسال پیامک متن پایان رابطه … نمی دانم هنگام رفتنت به یاد نیاوردی که شاید در یک گوشه از این دنیا قلبی باشد که … ولی زبانم بند آمد بگویم که من بازی نکردم ؛ من با تو زندگی کردم ….. قسم خورده بودم اگر از تو جدا شم دیگه حتی یه لحظه تو فکرت نباشم ولی دیدم …… هنوز هم نمی توانم…

اس ام اس عاشقانه جدید … زندگی را اشکی بیش نمی دانم ، پس بگذار با اشک چشمانم بنویسم دوستت دارم . … از غم برات بگم گفتم می دونی ، حالا از ته قلبم می گم دوستت دارم چون نمی دونی . … من آنقدر دوستت دارم که اگر از پریشانی یک لحظه دوست داشتنم آگاه بودی ، تمام لحظه … من نمی توانم بهت ثابت کنم دوستت دارم ، زمان این کار را خواهد کرد .

بوسه بر مویت زنم ترسم که تارش بشکند / تارموی توست اما ریشه ی عمر من است . . . . ….. مهم نیست قشنگ باشی ،قشنگ اینه که مهم باشی حتی برای یک نفر…….. میخوام …. آخرین خبری رو که چند لحظه پیش فهمیدم به اطلاعتون میرسونم: عجیب دوست دارم. …… آموخته ام که نمی توانم احساسم را انتخاب کنم، اما می توانم نحوه برخورد با آنرا انتخاب کنم.

درمورد عاشق شدن من از دلواپسی های غریب زندگی دلواپسی دارم. … پس خداوندا مگیر بارانت را ز من حتی برای یک لحظه … براش بنويس دوستت دارم آخه مي دوني آدما گاهي اوقات خيلي زود حرفاشونو از ياد مي برن … تو را هيچگاه نمي توانم از زندگي ام پاک کنم چون تو پاک هستي مي توانم تو را خط ….. كاش می شد با خزان قلب ها مثل دشمن عاشقانه جنگ كرد

اون لحظه به خدا گفتم خدایا اگه نجاتم بدی به خدا توبه میکنم و دیگه گناه …. من هیچی از خدا و اسلام و قران نمیدونستم حتی نمیدونستم امام حسین کیه. … اسم خدا میاد تپش قلب میگیرم.حالم یه جوری میشه دوست دارم برم سجده دوست دارم عشق بازی کنم باهاش. …… دارم اونم تاهنوز عاشقمه اما خانواده ام قبول میکنه من بدونش نمی تونم زندگی کنم والا فکر …

زندگی. همه چیز دل انگیز و لذت بخش است … آنگاه که تو باشی. حتی غم ! … هر چه می خواهم ماتم دوریت را از خود دور کنم بیشتر با من اجین میشوی. هنوز دوستت دارم … کاش دستانت را داشتم تا بر روی قلبم می گذاشتم. تا بدانی … اون یکی رو خیلی خوب نمی دیدم ، اصلاً معلوم نبود . ….. لحظه ها به من نزديکتري و مي توانم چهره ات را از نزديک ببينم ،.

زیر باران رفتم و چتر بی کسی ام را بر سر گرفتم. و اشک دوریت … ای بهانهُ بودن دیگر بدونت بهانه ای ندارم …. من حتی از عدم جاودانگی روحانی خویشتن هم هراسی ندارم …. که من هیچ وقت نمی توانم آنرا ز قلبم جدا کنم … در آن لحظه یی که تو یک آری را با تمام زندگی تعویض می کنی، …… اي خورشيد من غروب ها را خيلي دوست دارم چون تو بيشتر از همه

تو صدای پاره پاره شدن وشکست قلبم را شنیدی اما خودت را به نشنیدن زدی در این … دوست دارم دوباره ببينمش احساس مي كنم زندگيم بدونش پوچه بي ارزشه دارم به اين حس مي … اي رو دوست داره نمي تونه زندگي بدون معشوقش رو حتي يه لحظه تحمل كنه اگه تو عاشق … كرده بودم فكر مي كنم گريه ام مي گيره دوست دارم دوباره ببينمش باورش برام خيلي …

دوستت دارم عزيزم ،شانه ميخواهي چکار؟ دام بگذاري اسيرم،دانه … شرم را بگذارو يک آغوش در من گريه کن … + نوشته شده در سه شنبه چهارم بهمن ۱۳۹۰ ساعت 16:1 توسط دوست | نظر بدهيد … پا به پایت می آیند آنقدر که گاهی سماجتشان در همراهی حوصله ات را سر میبرد. … جوش خیلی باهال تر از دبیرستانه. … نمی تونم حتی یه لحظه هم بهش فکرنکنم.

یک اس ام اس ممکنه ساده برسه ٬ اما قلب فرستندش خیلی به یادته . … عشق من ٬ از من گذشتی خوش گذر ٬ بعد از این حتی اسم من را هم مبر . …. به اندازه‌ای که تو را دوست دارم مرا دوست داشته باشی. … اگر قرار است برای چیزی زندگی خود را خرج کنیم ، …… کاش در لحظه ی سنگین وداع چشمهایش را به زمین می دوخت تا نمی توانستم از نگاهش تندیسی سازم …

مسافر خسته ی من * برای عزیزم مینویسم بخونه و از من بی خبر نباشه و من ازش بی خبر نباشم . … دوستت دارم نفسم عشقم قلبم … دختری که به من رنگ عشق رو نشون داد و طعم خوش لحظه ها رو به من چشوند … همسر عزیزم خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی دوستت دارم …. نمی فهمد که او تمام زندگی ام است ! …. یک عمر باید بگذره ، تا امشبو باور کنم.

و من هيچ وقت نمي توانم حقيقت را به تو بگويم بگذار ميان شب … دوست دارم…. منتظر لحظه اي هستم که دستانت را بگيرم در چشمانت خيره شوم دوستت دارم … وبا تمام وجود قلبم و عشقم را به تو هديه کنم اري من … عاشق اون لحظه ام که پشت پنجره بشینم … زندگی یک در و دروازه و دیوار که نیست …. اما فهميدم كه حتي براي مردن هم خيلي دير شده خيلي !

باری، هجده سالگی من در دوران عجیبی رخ می دهد که طی دوهفته سکه می شود یک میلیون … مثلا عاشق زیتون پرورده ام اما این حس که خیلی ها نمی توانند چیزی را که من می خورم بخورند، … که در سختی اند و مطمئنم حتی اگر در آرامترین نقطه جهان زندگی کنم، باز هم آسوده نخواهم بود! … در خلال همین مازوخیسم، بالاخره کشف کردم که چرا فوتبال را دوست دارم.

و من هرگز نمي توانم کسي را که به او لبخند نزده ام از ته دل دوست داشته باشم. آخرين تکه قلبم را به پروانه اي دادم که رنگ پرهايش سوي ديدن را از من گرفت ، به او دادم چون از … مي رسد روزي که بي من لحظه ها را سر کني. … اگر زندگی یک پرتقال در دستتان نهاد ، آن را پوست بکنید و به دنبال دوستی ….. دوستت دارم چون زيباترين لحظات زندگي مني.

انقدرحال داد که نگو اخه خیلی دوست دارم سورپرایزش کنم … يك سال گذشت و من يه عهدم وفاكردم و عشقم نه تنها ثابت نموند بيشترم شد … بدونت نفس بكشم …. من دلم تورو میخواد همراه زندگی من … خط خطی میشود و نمیتوانی حتی درست راه بروی ، منم که کنارتم و شبها تن خسته ات را در آغوش میگیرم …. من عاشق توام نمیتوانم لحظه ای جدا از تو باشم.

خیلی دوستش دارم خیلی زیاددیگه نمیتونم دوریش روتحمل کنم من بایدببینمش الی … من داشتم خودموداغون میکردم ازچهره ام معلوم بودهمه میگفتن داری لاغرمیشی داری سبزه … میده نمیخوام بدون اون زندگی کنم اونومال خودم کرده بودم توقلبم جاش داده بودم امااون قلب … عاشق شده وتالحظه ای که عشقش است بایدباشه تانکنه لحظه ای دیگه درکارنباشه.

نوشته ها بهانه است، فقط می نویسم که یادآوری کنم بیادتم…. باورش با … یه لـحظه پا بمد نشد … می توانم عاشق کسی شبیه تو شوم! … تـو دل شـکـسـتـه ای ،من دلــشــکـسـتـه ام . … من حتی همین گریه هام هم ندارم … (دوستت دارم )تكيه كلام تو بود و من بي جهت به آن تكيه كرده بودم. …. میخواهم یک تکه از آسمانت را بخرم دیگر زمینت بوی زندگی نمي دهد.

چنان شيرين زبان نباشيم كه ما را يك دفعه بخورند و چنان تلخ زبان نباشيم كه از دهان يك … تنهايي را دوست دارم زيرا بي وفا عشق نيست . … گفتي من بجز تو به كسي فكر نمي كنم، گفتم اتفاقا من به خيلي ها فكر مي كنم. … لحظات شادي خدا رو ستايش كن …… دوستت دارم ای عاشقانه ترین شعر زندگی ام ، و مینویسم برای تویی که حتی اگر خاطره …

دوستت دارم : تنها یک حرف نیست این جمله تمام زندگی من است زمانی که با تمام … هر چه خواب آور و آرام بخش هم به خوردش می دهم افاقه ای به حالشان نمی کند ! … دل می گوید خواهم ماند تا آن لحظه که جان در بدن داری و من می تپم . … اما امروز که به زندگی ام نگاه می کنم می بینم پر از خاطره هایی شده که فقط حسرتشان … حتی دیگر خودم هم نمی توانم بشمارمشان.

توي قلبم مثل فرياد … ز مرگم هیچ نمی ترسم اگر دنیا سرم ریزد، از این ترسم که بعد از من گلم را دیگری بوسد. … زندگی را با رنگ ، عشق را رنگارنگ ، رنگین کمان را هفت رنگ … دلم را در غمت کردم ز هر ویرانه ویرانتر / چو دیدم دوست میدارد دلت ، دل های ویران را . … الهی از روی آفتاب و ماه و ستارگان شرمنده ام از انس و جن شرمنده ام حتی از روی شیطان …

من اینجا بس دلم تنگ است ميگن آدم براي رسيدن به عشقش بايد از تمام دنيا بگذره تو كه تمام دنياي … وقتی کسی را دوست داری ،برای دیدن مجددش لحظه شماری می کنی . … نمی توانم بنویسم باور می کنی، اینها شعر نیست، یادداشت هم نیست، اصلا هیچ چیز نیست، به … حداقل همش نیستم میدونم خیلی کمم خیلی دوست دارم با گذشته ام کنار بیایی.

برچسب‌ها:, , ,