RALD

ناسا قصد دارد کره ی زمین را جا به جا کند!

به این شکل سیاره زمین به مداری بالاتر از موقعیت کنونی خود و در فاصله ای بیشتر از خورشید قرار خواهد گرفت. به گفته دانشمندان ناسا چنین راه حلی در کوتاه مدت می تواند برای جلوگیری از بحران … کیلومتر با زمین با سرعتی در مقیاس سرعتهای کیهانی می تواند زمین را از حیات تهی کند. …. در دسترس بودن داروی اچ‌آی‌وی چه اثراتی دارد؟

ناسا قصد دارد کره زمین را جابجا کند! … در نتیجه ی اینکار سرعت مداری زمین افزایش پیدا می کند و به یک مدار بالاتر می رود که … این طرح جنبه های نگران کننده ی زیادی دارد.

فقط کافي ست يک ستاره ي دنباله دار را به سمت زمين هدايت کنند. … ها را می گیریم و تو همین مدار می مانیم ناسا هر جا می خواهد برود برود مگر مملکت قانون ندارد که هر کسی هر …

سازمان فضایی ناسا قصد دارد تکه سنگ کوچکی به نام «SaU008» که میلیون ها سال پیش از مریخ جدا شده و در … ناسا تکه سنگ به جا مانده از مریخ در زمین را به سیاره سرخ پس می فرستد … اما این بار محققین ناسا تصور می کنند استفاده از ماده ای که از پیش در مریخ وجود داشته، راهکار … تور مجازی ناسا از کره ماه [تماشا کنید].

این بار ناسا قصد دارد به جای چند ساعت قدم زدن روی این قمر، پایگاهی دائمی روی آن برپا کند که مقدمات را برای سفرهای آینده انسان به سیاره هایی چون مریخ فراهم کند. … زمین به ماه بروند، به این ایستگاه فضایی در مدار ماه خواهد رفت و از آن جا به سطح … طریق پروژه ای به نام «صورت فلکی» قصد ارسال دوباره انسان به ماه را داشت.

در همین رابطه قصد داریم تغییرات جالب‌ توجه کره زمین از دید ساکنان ماه را بررسی کنیم. … از ماه همیشه به سمت زمین قرار دارد و قسمت دیگر این قمر که به نام نیمه تاریک ماه … موسسه ماه و سیاره‌ای (Lunar and Planetary Institute) ناسا، در این رابطه می‌گوید: … ما بسته به محل قرارگیری ساکنان، همیشه در یک جا از آسمان دیده می‌شود.

فضاپیمای «کاوشگر ارتباط یونوسفری»، یا به اختصار «آیکان» (به انگلیسی: … لایهٔ جو زمین است که از بالا تحت فشار فضا و از پایین تحت فشار فضای زمین قرار دارد. … این اطلاعات به دانشمندان کمک می کند تا راه مقابله با تداخل یونوسفر با ….. کره شمالی در آستانه ضرب الاجل پایان سال میلادی موشک پرتاب می‌کند.

حیواناتی که به ماه فرستاده شدند در واقع موجوداتی بودند که به جای همه ی موجودات … نیز به عنوان دیگر ساکنین زنده ی این کره ی خاکی که زندگی در آن جریان دارد … ساکنین زمین به جز انسان ها زندگی بر روی یک سیاره ی دیگر را چگونه تاب می …. را با هم به فضا بفرستد تا تاثیر پرتاب شدن و جا به جا شدن فشار و انواع سطوح …

سازمان فضایی اروپا قصد دارد خدمات تجاری فضایی خود را از سال 2019 به بعد گسترش دهد … CSNA قصد دارد در منطقه ای در قطب جنوب ماه اقدام به احداث ایستگاه تحقیقاتی کند. ….. کهکشان در حال تغییر را ثبت کرده که دو هویت آن با هم در یک جا شکار کرده است. … شود، به این ترتیب ونوس و زحل را از بین می برد و حیات کره زمین را محو می کند.

این برخورد با مریخ و علاقه به وجود مریخی‌ها ابعاد جهانی دارد. … همین سال‎ها بود که «جیووانی شیاپارلی» با یک تلسکوپ ساده مریخ را رصد کرد و نقشه‎ای از سطح آن کشید. … ناسا سال ۲۰۰۸ با مریخ نوردی جدید وارد سیاره سرخ شد و بالاخره بعد از مدت‌ها تلاش … کنترل پرواز در کره زمین وضعیت خود را اطلاع دهد و تقاضای کمک کند.

به رغم رقابت نابرابر؛ صنایع ما توانسته اند بازارهای صادراتی جهان را در اختیار بگیرند … ناسا قصد دارد کره زمین را جا به جا کند … برفاب، صادر کننده ای موفق.

این احتمال وجود دارد که دنباله دار میان ستاره ای بوریسوف، از بیرون منظومه … کشف حیات در منظومه شمسی همچنان با جدیت ادامه دارد، اینجا، روی زمین، محققان رازی را …. ناسا قصد دارد قوانین خود برای مواجهه با آلودگی ها را بروزرسانی کند تا به این … آب چگونه به سطح کره زمین رسیده است؟ … صدا به وسیله ذرات ماده موجود در هوا جابه جا می شود .

انسان”ی … آن ها می فهمند که هیولایی به شهر حمله کرده و قصد نابودیشان را دارد. … مت کوالسکی و دکتر رایان استون که از فضانوردان و دانشمندان ناسا هستند بر اثر … استاد دانشگاهی اعتراف می کند که هیچ وقت نمی میرد و بیش از 10 هزار سال است که روی زمین زندگی می کند.

مستند دوبله … قروقاطی از همه جا. 159 بازدید ۱ ماه ….. ناسا قصد دارد زمین را جابجا کند تا آن را از نابودی نجات دهد !!

فضانوردان، کتیبه ای به امضای خود و پرزیدنت نیکسون در ماه باقی می‌گذارند … آن را در میان دهانه های آتشفشان و سطح بریده بریده ماه فرو می کند. … خواهد بود: «در این جا مردانی از سیاره موسوم به «زمین» برای نخستین بار پا بر روی کره ماه گذاشتند. … قصد دارد قبل از رفتن آپولو ۱۱ به ماه یک سفینه بدون سرنشین به کره ماه …

افسوس که وقتی این سیاره به زمین نزدیک میشود نمیتوانیم آن را خوب مشاهده کنیم …. در اين طرح جديد ،تلسکوپ جديد نه تنها چند هزار ستاره بلکه نيمي از کره ي آسمان و ده ها … کپرنیک اعتقاد داشتند که: (( اگر زمین به دور خورشید بگردد، ماه از زمین جا می ماند!)) … سرنشين‌دار به سوي كره ماه كرده و هم‌اكنون قصد دارد با يك سفينه بدون سرنشين به …

اما این وضعیت قرار است تغییر کند. ناسا و اسپیس اکس و نیز مارس وان در راه سفر به مریخ هستند. … برای اعزام دوباره فضانوردان به کره ماه و نیز در نهایت به سیاره مریخ استفاده شود. … آپولو را از ماموریت سفر به ماه، به زمین برگرداند قدری شباهت دارد. …. از آن جا، برنامه بعدی ناسا برای تاسیس یک پایگاه انسانی (یک نقطه …

بسیاری از دانشمندان با توجه به شرایط کنونی زمین و بحرانهای موجود … و دگرگونی‌های عظیم و جبران ناپذیری را بر روی زمین به جا خواهد گذاشت. … این نظریه ارائه شده است که از آن جمله می‌توان به معرفی ۱۰ سیاره توسط ناسا … به قسمتهای داخلی منظومه خورشیدی وارد شده و از نزدیکی زمین عبور کنند. ….. برای مثال جنگ هسته ای .

آیا سفر به ماه واقعا اتفاق افتاده است؟ … کیسینگ یکی از ۴۰۰ هزار نفری بود که خیلی کوتاه در پروژه فضایی ناسا مشارکت داشت. … برای این موضوع دو جواب وجود دارد، تصاویر اولیه از فرود هواپیما توسط دوربینی که بر روی خود سفینه نصب شده بود به زمین … در مسیر اسکنر یا نگاتیو قرار گرفته و اثر خود را روی آن به جا گذاشته است.

(عکس از آرشیو ناسا) … بلکه آنها بسیاری از وسایل غیر ضروری و حدودا 100 وسیله را در کره ماه جا … زیتون را در منقار خود دارد بر روی سطح ماه فرود می‌آید، ولی بعدها بنا به دلایلی این … و توانستند مشکل را به دست خودشان حل کنند و سفر خود به زمین را آغاز کنند. … در بالای سر ما اقیانوسی از اب قرار دارد که توسط لایه ای محافظتی و بیرنگ …

برچسب‌ها:, , , ,