RALD

نهوه مطلع شدن روحانی از گرانی بنزین به گفته خودش

روحانی با بیان اینکه اجرای طرح سهمیه بندی بنزین را به وزیر کشور و شورای … آذربایجان شرقی گفت: شبی که سهمیه‌بندی بنزین اجرا شد من خودم هم اطلاع نداشتم و … کشور گفته بودم که زمان آن را به من هم حتی نگویید، چرا که به آنها گفته بودم در … روحانی گفت: من هم مثل همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت بنزین …

روحانی با بیان اینکه اجرای طرح سهمیه بندی بنزین را به وزیر کشور و … استان آذربایجان شرقی گفت: شبی که سهمیه‌بندی بنزین اجرا شد من خودم … روحانی گفت: من هم مثل همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت بنزین تغییر کرده است چرا که من هم این طرح را به شورای امنیت واگذار کرده بودم و به آنها گفته بودم که زمانش …

در نیمه دوم هم گفته شد که این طرح را به بعد از ۲۲ بهمن اجرا کنید که بعد از آن گفته شد الآن عید است و … رئیس جمهور با بیان اینکه نحوه و زمان اجرای سهمیه‌بندی بنزین به وزیر کشور و شورای امنیت کشور … روحانی:از تاریخ سهمیه بندی بنزین خودم هم خبر نداشتم! …. مردم از شدت گرفتن تورم و گرانی ناراضی و شاکی هستند.

خودم هم از تاریخ سهمیه بندی بنزین خبر نداشتم/بااصلاح قیمت انرژی هیچ چیزی نصیب دولت نمی‌شود … روحانی با اشاره به بازدید خود از مناطق زلزله زده به عنوان هدف اصلی … رئیس جمهور خاطر نشان کرد: دشمن از ۲ سال پیش یعنی از اواخر ۹۶ آموزش، پول و …. پس از ۲۲ بهمن نیز گفته شد که شب عید است و به بعد از عید موکول شود.

صحبتهای روحانی نسبت به گرانی بنزین! … نهوه مطلع شدن روحانی از گرانی بنزین به گفته خودش … نحوه محاسبه و اختصاص سهمیه بنزین به تاکسی های اینترنتی.

صحبت های دکتر محمودرضا امینی در ارتباط با اعتراضات گرانی بنزین و جایگاه . …. 3 برابر شدن قیمت بنزین در دولت شهید رجایی به روایت غرضی / معارضان دولت . …. اظهارات منتسب به معاون وزیر کشور درباره مطلع بودن روحانی از زمان اجرای . …. عصرایران: رئیس جمهور روحانی گفته است: من هم مثل همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت …

افزایش یارانه نقدی برای جبران گرانی بنزین. به گفته برخی کارشناسان افزایش یارانه نقدی در سال ۹۸ که روحانی وعده کرده تنها با سهمیه بندی سوخت و گران شدن بنزین ممکن خواهد بود و دولت هیچ منبع دیگری برای تامین این میزان افزایش نخواهد …. از لحاظ زمانی و نوع قیمت گذاری و هم نحوه. … همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت بنزین.

رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور در واکنش به‌ انتقادها از صحبت‌های روحانی درباره عدم اطلاع از زمان افزایش قیمت بنزین گفت: رئیس‌جمهور از خودش در این موضوع سلب مسئولیت نمی‌کند. … به‌گفته رئیس دفتر رئیس‌جمهور همواره روحانی با حساسیت مسائل و … روحانی گفت: من هم مثل همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت بنزین …

رئیس جمهور روحانی گفته است:« من هم مثل همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت … نگارنده خودش را برای شنیدن این خبر که رییس جمهور گفته است که من در اعتراضات بنزین هم شرکت کردم و به گرانی اعتراض کردم، آماده کرده است.

واکنش‌ها به بی‌خبری روحانی از اجرای طرح اصلاح نرخ بنزین · پس‌لرزه‌های «خبر نداشتم با خنده‌» رئیس جمهور | همه علیه رئیس‌جمهور ؛ رئیس‌جمهور علیه خودش … به هر روی اعلام بی‌خبری از اجرای طرحی که به گفته شخص رییس‌جمهوری سال ۹۵ با …. روحانی درباره بی‌اطلاعی از زمان گرانی بنزین | روحانی چه زمانی از اعتراضات مطلع شد؟

و اگر وزیر کشور اطلاع داشت افرادی در صدد اغتشاش، تخریب و به حاشیه بردن … هدایت‌الله خادمی به آنا گفته «حذف کارت سوخت و راه‌اندازی مجدد آن»، «افزایش … مطالب به مردم درباره گران شدن قیمت بنزین»، «وجود دستگاه کارتخوان در دفتر … مازنی می‌گوید: بر همین مبنا من سوال خودم از آقای رحمانی فضلی را به هیئت رئیسه دادم.

روحانی سه روز پیش گفت از افزایش قیمت بنزین در شب پنج‌شنبه بی‌خبر بوده … وزیر کشور می‌گوید او روز سه‌شنبه و چهارشنبه از این تصمیم مطلع بوده است! … چهارشنبه خود به استان آذربایجان شرفی درباره گران شدن موضعی گرفت که واکنش … سازندگی که خطاب به وزیر کشور و روحانی گفته بود: به‌عنوان یکی از حامیان …

گران شدن بنزین نباید منجر به گرانی همه چیز در کشور شده و بحران ایجاد شود». … ایران اینترنشنال و من و تو به آفکام (نهاد نظارت بر شبکه‌های تصویری در بریتانیا) به دلیل اینکه به گفته … حسن روحانی، رئیس‌جمهور ایران، در سخنرانی ۶ آذر ۱۳۹۸ خود اعلام کرد که «من هم مثل همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت بنزین تغییر کرده‌است».

اما نحوه اطلاع‌رسانی آنان کاملاً اشتباه و شوک‌آور بود. … ممکن است چند نفر از نمایندگان از این موضوع مطلع بوده باشند اما با ما هیچ صحبت و … شما گفتید که دولت درباره گرانی بنزین با مجلس هیچ صحبت و … آقای نوبخت گفته است که پانزدهم آذر لایحه دوسالانه بودجه مربوط به …. خیر، باید از این مجلس در حد خودش انتظار داشت.

تهران.

لعیا جنیدی، معاون حقوقی رئیس‌جمهور تفسیر اضطراری نسبت به تشکیل … که بهتر است با عادی شدن شرایط کشور ضرورت تصمیم‌گیری آن نیز مرتفع شود. … با تصمیم شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی قوا درخصوص گرانی بنزین مطرح است این … شد و آن را تصویب کرد؛ هم خودش به این نتیجه رسید و هم سران قوا گفته بودند.

دولت به‌جای اینکه به یکباره قیمت بنزین را افزایش دهد باید در یک بازه … ۱۰ آذر ۱۳۹۸شایعه تک نرخی شدن قیمت بنزین تکذیب شد … ۹ آذر ۱۳۹۸قیمت‌ کالاهای اساسی در برخی استان‌ها بعد از «گرانی بنزین» + جدول …… رئیسی گفته من مخالفت کردم اما چون 2 رای دیگر (روحانی و لاریجانی) موافق بوده لذا رای من تاثیر نداشت.

آن‌ها می‌توانستند به خوبی از گرانی قیمت بنزین استفاده کرده و وارد رقابت‌های … رسانه‌های این جریان در عین تائید طرح گران شدن بنزین از دولت به خاطر نحوه اجرای آن انتقاد می‌کنند. … اما به نظر می‌رسد آن‌ها نیز از تبعات فشار سنگین به دولت مطلع هستند. … به گفته کنعانی مقدم “اصولگرایان در پی تخریب دولت نیستند، چون …

امامی‌کاشانی : دولت نظارت کند گرانی بنزین بقیه کالاها را گران نکند … یهود نباشد، کید و نقشه دشمن است، جمهوری اسلامی کی گفته است که یهود نباشد؟ … و در آن نفوذ کار خودش را می‌کند، اظهار داشت: سلاح نفوذ برای دشمن برنده‌‌تر … با انصاف باشد، گران شدن بنزین چه ربطی به افزایش قیمت میوه، لباس، فرش و یا خانه دارد؟

سخن اعجاب آور روحانی: خودم از گرانی بنزین بی خبر بودم + فیلم · اینترنت …. به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور … کشور گفته بودم که زمان آن را به من هم حتی نگویید، چرا که به آنها گفته بودم در … روحانی گفت: من هم مثل همه مردم ایران مطلع شدم که صبح جمعه قیمت بنزین تغییر …

نماینده جبهه پایداری: سوال از روحانی درصوت عدم تحقق وعده دولت درباره بنزین کلید … اقتصادنیوز :چندی پیش احمد امیرآبادی، از لیستی رونمایی کرد که بنا به گفته او … اصولگرایان قم برای انتخابات مجلس بود و نام خودش، ذوالنوری و زاکانی در آن بود. جبهه ای که برخی اعضای آن می گویند از چند و چون بسته شدن این لیست بی اطلاع هستند.

*صاحب سخن باید از عهده سخنی که گفته بربیاید. وی با بیان … *دولت از مردم به خاطر شیوه اجرای افزایش قیمت بنزین عذرخواهی کند. امام جمعه موقت …

مجلس بعدی را تعطیل کنید، خودش اقتصاد مقاومتی‌ است.» … بر اساس برخی خبرها تصمیم سهمیه‌بندی و گران شدن بنزین در شورای عالی هماهنگی … محمدرضا تابش گفته است که اگر افزایش قیمت بنزین به زعم سران سه قوه اجتناب‌ناپذیر بود … طرح نیز مطلع نبودند فردا در صحن علنی، فراکسیون امید در کنار مردم خواهد بود.».

تصمیم دولت در افزایش ناگهانی قیمت بنزین، اعتراض اقشار مختلف مردم را … شد طرح 3فوریتی لغو گرانی بنزین دیروز تقدیم هیأت رئیسه مجلس شورای … نحوه باز‌توزیع منافع بود که چند سناریو وجود داشت و دولت در نهایت به … این اعتراضات در سیرجان منجر به کشته شدن یک نفر نیز شد. …. آنهایی است که آمار گفته است.

برچسب‌ها:, , , ,