RALD

نگویید بهتر که تموم شد….

چند سالی است زندگی تباهی دارم فقط به این علت که خانمم مانند سابق من را دوست ندارد، آن هم به دلیل اشتباهی که از من سر زد و به او خیانت … نگویید ول کن، تموم شد و رفت!

انصاری فر رو آوردن تا پروین رو از تیم خودش دور کنه که این کار رو کرد و انصافا هم موفق بود.خوب معلومه ممد … تبريك نگوييد بهتر است. …. حیف که بازی ۲ بر ۱ تموم شد.

هرگز نگویید “در اسلاید بعدی به سوال شما جواب می دهم”، بلکه همان لحظه از موقعیت استفاده کنید، به اسلاید بعدی بروید و مخاطبین خود را … طبق یک قانون نانوشته، بهتر است فونتی که استفاده می کنید، دو برابر سن مخاطبین تان باشد! … وقتم تموم شد؟

+ نوشته شده در ساعت توسط دختر تنها (M) | نظر بدهيد … نوشته ها بهانه است، فقط می نویسم که یادآوری کنم بیادتم…. باورش با تو… … شده رفته. اونی که از همه بهتر واسه من بود …. به کسی نگویید …. زنی که سکوت کرد یعنی تورو برای خودش تموم كرده.

ولی سعی خودمو می کنم که روز به روز بهتر بشم اما بهم وقت بدین خداییش خیلی سخته ، آخه منی که تموم زندگیم توی وجود بهار خلاصه شده بود حالا باید دلمو به خاطره هایی که با هم داشتیم خوش کنم … خیلی سخته … هی نگوييد شما دست نداريد در آن. که همه زيرسر …

سه چهار ماه از شروع سال تحصيلي گذشته بود كه يك كار گروهي براي دانشجويان تعيين شد كه در گروه هاي پنج شش نفري با برنامه زماني مشخصي بايد …

برای اینکه جلوی ضربه را بگیرید نگویید که بیا از این به بعد دیدارهای دوستانه داشته باشیم. … شود و این امیدواری جلوی حرکت دو طرف به سمت زندگی بهتر را می گیرد. … تان را (از اینکه امیدهای مشترکتان به رابطه به ناامیدی تبدیل شد) بروز دهید. ….. از نظر من این ازدواج یکسال پیش کاملا تموم شد ولی دعا کنید برام همه چی …

)لاجرم باید … خیلی از بچه ها تا اسم اون دوران میاد میگن اه اه بره گمشه، همون بهتر که تموم شد.

میزان/ هافبک تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان راهی تیم سپاهان شد. ….. همون بهتر که این اصفهانی رفت به تیم مافیایی سپاهان حضور تو استقلال و …

گاه با خود می‌گوییم رابطه عاطفی من نباید تمام می‌شد، اما تمام شد. …. چندبار در طول رابطه به‌خودتان امید دادید که اوضاع بهتر می‌شود؟ … پس بگویید همسر، نامزد و دوست پسر/ دختر سابق من و یا نگویید ما معمولاً جمعه‌ها به کوه می‌رویم، بگویید ….. این اواخر دیگه صبرم تموم شده بود ،زیاد دعوامون میشد ولی دوباره رابطمون خوب میشد .

در یک مصاحبه شغلی بهتر است بلند فکر نکنید و چیزهایی که درون ذهنتان می‌چرخد… … اگر فکر می‌کنید تمام شرایط لازم برای احراز آن شغل را ندارید، این موضوع را به مصاحبه‌کننده نگویید. اگر هنوز …. سلام دقیقا من در مورد دستمزد گفتم تموم شد داستان:))).

ولی نمیدونم چی شد که همه چی خراب شد، اتفاقات خانوادگی وحشتناکی ک برام پیش اومده و … نمیده،کناراین مشکلاتم اگه رابطم تموم نمیشد حالم بهتر بود، نمیدونم چیکار کنم … این حرف را نگویید ، فقط چون تغییر کردید اطراف شما نیز داره تغییر میکنه تا …

راست بگید یا چیزی نگویید.

ان شاء الله مسابقه که تموم شد و از آقا نمره گرفتم، این کار رو می بوسم و می گذارم کنار. میرم سر همون شعر و شاعری و کتاب. مغز آدم داغون بشه بهتر از اینه که کفش و لباس گرونقیمت خراب بشه. آخر و عاقبت شاعری هم … نگویید زیر لب: «ای وای، چه سخته!»

+ نوشته شده در شنبه بیست و هشتم بهمن ۱۳۹۱ ساعت 18:29 توسط دخـــمل دیوونــــــــه | نظرات. رد پاهایم را پاک می کنم. به کسی نگویید … اما من دیگه تموم کردم هر چیو که بوده. … یکی بهتر از من را پیدا کرد در حالی که به صدتا بهتر از او گفتم “یکی”دارم.

در این نوشته می‌خواهیم به جملات خطرناکی بپردازیم که افراد باهوش هرگز در محل کار … اگر دلیل شما برای انجام ندادن کاری، بخاطر نداشتن مهارت‌های لازم است، بهتر است … که انجامش زمان زیادی نمی‌برد، اما جوری نگویید که تصور شود، کار محول شده را با عجله و …

یك وقتی یك کسی تو رو می بخشه اما یادش نمیره که فلان خطا رو کردی و همیشه یك … آنقدر راحت به آدم ها نگویید بهتر که تمام شد راحت شدی. … بخاطر تموم تنهاياى دنيا كه …

بهتر که یک گره از کار خلق وا کنند ….. بود برا عید برم خونشون و بعد از عید که سربازیم تموم شد به هم برسیم !! … با دل سیه هان قصه ی دلدار نگویید.

لطفا نگویید صدایش را در فوتبال ۱۲۰ می‌شنویم. اولا همه آیتم‌هایی که صدای عادل روی آنهاست «ضبط شده» است و دوما محتوای این برنامه فوتبال خارجی است. عادل فوتبال … حالا ما هم پشتش نمی مونیم بهتر که رفت … اگر نگران تعطیلی نوندونیتون هستید بهتره بدونید نود دیگه رفته و تموم باید برید سراغ یک مجری دیگه .

هنگامی که مطمئن شدید، با این سوال مواجه خواهید شد که چگونه رابطه را تمام کنیم؟ … و یا رفتارهای مشابه آن را دارد نیز، بهتر است رابطه تان را بدون ملاقات حضوری به اتمام برسانید. … مثلا اگر می خواهید رابطه تان را با یک مرد تمام کنید، به او نگویید “من می خوام با یه مرد واقعی …. به نظرمن بهتره که بذاریم همه چی همینجا تموم شه.

دروغ نگویید … عاشقتم عشقم قده تموم دنیا … تو میتونی تو موقیعت بهتر با کسس بهتر باشی. 6. …. متوجه شده بودیم که برای مراسم نامزدی نه علی میاد نه مادرش.

دلم برای قلبم تنگ شده قبلنا خیلی صاف بود معلوم بود که قلب ادمه ولی الان چی …. شاید مرگ بهتر است اما چه کنم بااین اندک امیدم که می ایی …. به کسی نگویید.

هرکسی از ظن خود شد یار من … هر که جز ماهی ز آبش سیر شد … هر که را جامه ز عشقی چاک شد …. به نظر میرسد اگر تمام ابیات سرآغاز مثنوی در اینجا نوشته شده بود بهتر بود …… ۱۲ جلده که فک میکنم ۳ جلدشو خود فروزانفر نوشته و عمرشون کفاف نداد که تموم کنه. …… گرفتن از ذریّه‏ آدم براى آن بود) تا در روز قیامت نگویید: ما از این، غافل بودیم.

برچسب‌ها:, , , ,