RALD

وقتی درآمدمون کمه چطور پس انداز و سرمایه گذاری کنیم؟

تو این بخش از یکشنبه ها قصد دارم بهتون بگم که چطور در عرض فقط چهار ماه درآمد … اشتراک گذاری …. تشکر بابت وقتی که برای جوانان ایرانی میگذارید… …. حقوق که میگیریم پیشرفت کنیم و درآمدمون رو دوبرابر کنیم در ضمن همسرم در شرف … چطور میتونم سرمایه رو ۹ برابر نه دوبرابر کنم من ۵۰میلیون پس انداز دارم لطفا …

وقتی که مهارتی را تمرین می‌کنید، به صورت فعال، کارهایی را به منظور رسیدن به یک هدف انجام می‌دهید. … این پول حاصل پس‌انداز یک خانواده سه‌نفره است که از مهر ۸۹ با دریافت اولین قسط یارانه، آن را در … من الان برای پس‌انداز باید چه‌کار کنم؟ …. زمانی رخ می‌دهد که این سرمایه در مکان‌های مختلفی سرمایه‌گذاری شده و حس مالک بودن را به انسان بدهد.

بارها و بارها برام اتفاق افتاده که وقتی پولی رو پس انداز کرذم یا اینکه پول در آورذم یه … دلیل این اتفاقات چی هست و من باید چطوری از این اتفاقات ناخوشایند جلوگیری کنم؟ …. مثل وقتی که موقع خرج کردن با خودمون میگیم الان پولم کمه نمیخرم ولش کن یعنی …. به موجودی این حساب دست نزن تا زمانی که بخوای برای خودت سرمایه گذاری کنی.

فرمولی که وقتی آن را فرا بگیرید و به نحو خوبی آن را اجرا کنید، راه پولسازی بر …. متاسفانه اکثر ما انسان ها زندگی نمی کنیم. … ها تومن از پس انداز چندساله ای که داشتم رو برای کسب آموزش و تجربه، سرمایه گذاری کردم … رسیدین و دیدین که چقدر راحته، هرچی وقت آزاد دارین، میذارین واسه کسب درآمدتون؛) …. جواب یک کلمه است: … اما شما چطور؟

فرمولی که وقتی آن را فرا بگیرید و به نحو خوبی آن را اجرا کنید، راه پولسازی بر …. اما یک روز تو سال 88 با خودم عهد کردم که هر جور شده راه کسب درآمد از اینترنت رو پیدا کنم. … ها تومن از پس انداز چندساله ای که داشتم رو برای کسب آموزش و تجربه، سرمایه گذاری … بیشتری میذارن، مثلا 3 یا 4 ساعت یا بیشتر، طبیعتا درآمدشون هم بیشتره.

براي پس انداز كردن وخرج كردن و همينطور سرمايه گذاري كردن آگاه بشويم …. البته هنگام سود موقعيت بهتر هست و مي شه به صورت تجربي ديد وقتي قيمت ديگه ….. ولي من فكر مي كنم بسته به نوع درآمدمون بايد نوع زندگيمون هم متفاوت باشه! …. خیلی کمه سودش.

ضرر هم مي كنيم ان وقت ميگيم ديگران هم ضرر مي كنن پس مشكلي نيست. . اين كار غلط است. … _ مدیریت درآمد _ نحوه سرمایه گذاری _ مدارهای ثروت آفرین . _ و بسیاری …

برچسب‌ها:, , , ,