RALD

وقتی فائزه هاشمی به سیم آخر می زنه

حرف های باور نکردنی از فائزه هاشمی دختر هاشمی رفسنجانی را ببینید و قضاوت کنید.

وقتی فائزه هاشمی به سیم آخر می زنه … نظرات جنجالی فائزه هاشمی در مورد چند همسری – چند شوهری را هم آزاد کنید … فائزه هاشمی دختر اکبر هاشمی رفسنجانی به سیم اخر زد.

اعترافات شنیدنى دختر رفسنجانى من مخالف حکومت دینی هستم.

وقتی فائزه هاشمی از شدت عصبانیت غیر منطقی می شود! … چرا فائزه هاشمی به زندان افتاد؟ … فائزه هاشمی دختر اکبر هاشمی رفسنجانی به سیم اخر زد.

فائزه هاشمی: دست دادن زن و مرد مورد تایید برخی علماست … مصطفی تاجزاده به طور مستقیم به خامنه ای انتقاد کرد/گویی به سیم آخر زده و زوایای دولت …

«فائزه هاشمی»، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، سیاست‌مدار و از فعالان حقوق زنان در جمهوری اسلامی یکی از مخالفان چند همسری است. او معتقد است …

فائزه هاشمی قبل از انتخابات اسفند ماه نیز به عنوان عضوی از شورای مرکزی حزب … طولانی و قابل توجه ، روی آنتن زنده تلویزیون در نظر می گیرند تا مقصرین کارشان را . … وقتی عالیجناب ادواردو، “مهدی” می شود و پیام رسان انقلاب اسلامی.

فائزه هاشمی به سیم آخر زده!؟ : با بررسی حوادث بعد از فتنه 88 می توان این مسئله را مشاهده کرد که خاندان هاشمی همان جریان پلکانی است که انگلیس به …

به گزارش مشرق، فائزه هاشمی به روزنامه اجاره‌ای «مستقل» گفته است: از بین … پهلوی دیکتاتور پهلوی که اقدام به مصاحبه با وی در روزنامه زن کرد؟

فائزه هاشمی می گوید: علی‌رغم اینکه خودم چادر سر می‌کنم و به حجاب اعتقاد دارم، چادر را یک نوع حجاب می‌دانم و نه حجاب برتر. … ببینید وقتی شما نقد می‌کنید، بالاخره اشخاصی دردشان می‌آید. … یک‌باره آمدند و آخر شب دو خانم بازوهایم را گرفتند و مرا بردند. جالب بود … زن‌ها از ابتدا زندگی را وامی‌دهند، در مقابل هر چیزی کوتاه می‌آیند.

فاطمه هاشمی: من به عنوان فرزند آقای هاشمی اولا باید بگویم که ایشان با ما رفیق بود. … وقتی در کلاس از من سؤال می‌کردند که پدرت چکاره است، هنوز هم بعضی از دوستانم می … به خاطر همین هنوز هم که هنوز است فکر می‌کنم که پدرم آقای هاشمی بوده، می گویم … شده ولی آقای هاشمی نزد امام یک فرمانده مقتدر جنگ بود که در آخر جانشینی …

برنامه جمعه ۲۴ شهریور به نقش «ژن خوب» در مسئولیت‌های فرزندان مقامات … ان آفریقای جنوبی را به ایران آورده تا سیم کارت‌ها تلفن را توسعه دهد. … فائزه هاشمی رئیس فدراسیون اسلامی ورزش بانوان است و یاسر و مهدی هاشمی هم سمت های مختلفی داشته‌اند. … وزیر جهادسازندگی کمک می کرد، چون به حوزه صنایع تبدیلی علاقه داشت.

هرکی در خط ولایت بود نوکرشم، هرکی از خط ولایت عبور کرد ما دشمن خونی اش هستیم. … سیم کارت اعتباری خود را دائمی کنید! … با سعید تاجیک (فرد هتاک به فائزه هاشمی)، مدعی شد وی بازداشت نشده است. … بعدشم دو سه روز آخر بنده اعتصاب غذا کردم. …. ولی چرا وقتی مشایی این حرفا رو می زنه، احمدی نژاد این کارها رو می کنه.

ویکی لیکس می نویسد: جنسیت فائزه مهم نیست به این دلیل که او یک … فائزه گفته “او نماینده پدرش است و به مبارزاتش برای مدرن کردن ایران ادامه می دهد” … مجلس یک وابستگی رو به افزایشی نسبت به نمایندگان زن دارد که شامل “فرزانه ماید” از … اون شرایط به هیچ عنوان شخصی نیست ضمنا ایشون اخر مشخص نکردن ساندویچ!

فائزه هاشمی نماینده سابق مجلس، سیاستمدار و از فعالان حقوق زنان در … وقتی یک مرد متاهل دنبال همسر دوم می‌رود و یا تن به ازدواج موقت می‌دهد طبیعتا باید یک علاقه‌‌ای برایش به وجود آید. … این کار تکه اول این آیه را می‌بینند و تکه آخر آن را نادیده می‌گیرند. … و گسترش آن هم می شوند و این بزرگترین گناه و خیانت به جامعه است.

برچسب‌ها:, , , ,