RALD

چه جالب، تازه متوجه شدم چطور رگ قلب تنگ و بسته می شود!

دکتر لیلا عسگرپور متخصص قلب و عروق : افزایش فشار خون، کلسترول و گلوکز، سیگار کشیدن، نوشیدن بیش از حد الکل، مصرف ناکافی میوه و …

یک فوق تخصص جراحی عروق گرفتگی رگ اصلی چپ قلب را … پروسه دیرتر حاصل می‌شود به همین دلیل یک نفر در 40 سالگی رگ‌هایش بسته می‌شود و فرد … متفاوتی دارند؛ اگر انسداد رگ تا 80 درصد باشد مریض متوجه نیست ولی درحادثه‌ و …

ساقه مغز؛ تنفس، حرکت چشم، حرکت صورت، ضربان قلب و فشار خون … TIA باعث ایجاد علائم خفیف نسبت به سکته‌های ایسکمیک کامل می‌شود و بیشتر … سکته مغزی ناشی از خونریزی، هنگامی رخ می‌دهد که یک رگ خونی با … برای باز‌کردن رگ‌های خونی تنگ شده و بهبود جریان خون استفاده شوند. …… بسته به علاقه تون داره.

در آنژیو پلاستی یک بالون درون رگ هدایت می شود. … سیمی به نام استنت همراه است تا به باز ماندن شریان کمک کند و شانس تنگ شدن مجدد را کاهش دهد. … بسته به اینکه چند انسداد رگی وجود داشته باشد یا میزان پیچیدگی عمل، آنژیوپلاستی ممکن است … اطلاع از برقراری جریان خون مناسب در شریان تازه باز شده گرفته می شود.

سرطان شامل همه انواع تومورهای بدخیم می‌شود که در پزشکی آنها را بیشتر با … جهانی) در جهان را داراست و جالب اینجاست که بسیاری از آنان درمان میشوند! … اما سوالی که برایم پیش آمد این بود که چطور یک روش در درمان انواع … که متوجه شدم این روش در اصل ضد سلولهای بدخیم و سرطانی است و بطور …… بسته ای سه هزارتومن میخرم .

برچسب‌ها:, , , ,