RALD

کلیپ ای خدا تقدیم به همه دل شکسته ها

به دل نازک ها توصیه میکنم زیاد به موزیک دقت نکنید ارزش نداره که براش اشک بریزید! | تقدیم به … (هر کسی که دوستش داشتی و داری)

خدا دلم شکسته · مسافر خدا. 19 هزار بازدید ۲ سال پیش. 4:06 … دلم شکسته بعضی از غم ها برام زود به خدا دلم طاقت اینهمه رو نداره … کلیپ ای خدا تقدیم به همه دل شکسته ها.

هی تویی که قلبمو شکستی امیدوارم همه قلبتو بشکنن تا بفهمی تنهایی یعنی چی..این جمله واسه … کلیپ ای خدا تقدیم به همه دل شکسته ها. 276 بازدید.

ღ•°ஜ دل شكسته ღ•°ஜ اقتدار دل شكسته به سكوتي ست كه سروده نمي شود. … گلم اميدوارم به همه ي ارزوهاي قشنگت برسي ميدونم هنوز زوده ولي چه كنم 6 ماه به دنيا …. تقدیم به بهترینم … رفت ها به سلامت من خدا نيستم بگويم صد بار اگه توبه شكستي باز اي.

واسه دل های شکسته ☆ The spaces between your fingers were created so that another’s … در آن وقت، همه ی کاری که پدرم انجام داد این بود که دستش را به طرف بیسکویت دراز کرد، … که قسمت های خوب، بد و ناخوشایند زندگی خود را بپذیری و با انسان ها رابطه ای داشته باشی که … با تعجب نگاه کرد و گفت: یعنی اگه من بمیرم، خدا کریم نیست؟

دلشکسته مرا کسي نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان … دست های قنوتم خیس شدند،وقتی همان جمعه که ادعا میکرد یک روز بهترین جمعه میشود. … چه کسی میخواهدآمدن قاصدک ها را بدهد؟ … لبهایم عادت نمیکنند به زمزمه نکردم نام مهدی ات. ….. تقدیم به همه فراموشکارای دنیا.

به او…. نامحرمم… لاک غلط گیر را برمی دارم “تو” را از تمام خاطراتم باک می کنم. … دیگر همه نقطه ضعفم را فهمیدند. … سايه اي لغزداگرروي زمين. نقش وهمي است ز بندي رسته. نفس آدم ها. سر بسرافسرده است … درحاليكه در دل فرياد ميزدم براي توگفتم براي هيچ …. یه روز میبوسمت خدا میبرتم جهنم ؛ میشم ابلیس اون وقت تو هم به جرم اینکه یه ابلیس …

… است و دلم پر از درد … تقدیم به تو که به رسم جاده ها دوری ولی به رسم دل با تو فاصله ای نیست. … همیشه برایم سوال است : اگر قرار بود روزی او را از دست بدهم،. چرا خدا. خواست که… دوستش … همــه ی مـــا. فقــط حســـرت بــی پــایـ. ـان یــــک. اتفــــاق ســـاده ایـــم. کــــه جهــــان را بـــی جهــــــت ، … وقلب شکسته و بالشتی که هرشب پر از اشک میشه.

در شهر غربت ای خدا هرگز تو ازارش مکن. هر چند او از … خیلی وقت پیش تقدیم به تو شد. خوشحالم … کاش همانطور که از شکستن تکه ای شیشه بر میگردی و نگاهش میکنی.

کلبه غم های من…..!!! تقدیم به تمام کسانی که دلشون شکسته. … پس کو صداقت و محبت چرا اندکی محبت در میان دل مردم نیست چرا قطره ای از … از این همه بی وفایی …از این همه درد انتظار …از این همه حسرت … از این همه اشک … از این … تنهــــايي را دوست دارم زيرا خداوند هم تنهاست . … ها و از اینکه نمیدانم داشتنت رو عاشقانه اشک بریزم یا دوریت را …

تقدیم کرد بهم دلم خیلی شکسته تنها شدم خدا جوابمو نمیده … منم تیکه های دل شکستمو گرفتمو به یه … میگم همه پسرارو به یه چشم نبینین خیلیا هستن که دلشون خیلی.

و بعدتر دریافتم که همه اين ها تشبيه است و قرب خداوند از اين ها هم برتر و بالاتر … وقتی فرمود:«اَنَا عِندَ المُنکَسِرَةِ قُلُوبُهُم؛من همدم قلب های شکسته هستم. … تصنیف زیبای این شعر به خوانندگی حمیدرضا نور بخش به همراه گروه شمس را به شما تقدیم می کنم:.

و قربونت برم خدا و افسانه پستایی بودن ک تو اون تاریخ من نوشتم و حالا … اگر در خواب میدیدم غم روز جدایی را **** به دل هرگز نمیدادم خیال آشنایی را …. به ذهنشم نمیرسید حتی نگاش کنی یه روز آخ که چه دردی میکشم ای دل بیچاره بسوووز …. تقدیم به او . …. نمی دانم شاید هم کفر بگویم و همه ی این دل شکستن ها به گناه دل ساده ی خود من باشد و این …

حرفهای دل … زنده ها را در میاورم. . . تظاهر به شادی می کنم ، حرف میزنم مثل همه . ….. آدم ها اوقات بیکاری را با سادگی است پر میکنند و تو در لحظه های اندوه تنها می مانی…!! ساده که … لبخند زدم و گفتم:خدا جونم من همون مخلوقتم که وقتی افریدیش به خودت گفتی” افرین” …. بگیرم بوسه ای از سر عشق به تو تقدیم کنم وبا تمام

به لحظه های پر از حزن و غرق درد و ملالش سلام من به محرم به حال خسته زینب به بینهایت داغ دل شکسته زینب سلام من به محرم به دست و مشک ابوالفضل به ناامیدی سقا به …

این عکس نوشته های عاشقانه و غمگین را تقدیم میکنم به همه کسانی که بهترین وصف حال … خواندم در مورد صحبت های آقای پناهیان در مورد این که میگویند خدا در دل های شکسته است . …. گاهی دلم میخواهد کسی بیاید که دوست داشتن را بلد باشد ، این آدم ها بیشتر …

… راستی خدا. دلم هوای دیروز را کرده ……هوای روزهای کودکی را. دلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارم !..آرزوهایم … میخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستند … در ابتدا تشکر میکنم از همه ی آجی ها و داداشای گلم که تو این مدتی که من نبودم با … و گاهی ندیدن چشم های آدم ها یک عمر اشتباه را به بار می آورد.

همه را ای گل ناز به خداوند سپار خاطرت جمع … به سرم زد و اینبار بدون هیچ کلنجاری امید به خدا و دل به دریا و اینااااا پیام رو فرستادم ! …. منم یه چوب شکسته ازون دور و بر پیدا کردمو اسشمو با خط خاصی نوشتم رو ماسه ها . ….. درد بی درمان دوری را به من تقدیم مکن ….. لینک چند تا آهنگ و کلیپ خییییییییییییییییییییلی قشنگ رو می ذارم ،.

چقدر سختی کشیدم ، از اول این خط تا آخرش شیرینی و تلخی های زندگی را چشیدم و شیرین ترین لحظه ی آن بدجور به دلم نشست ، تو آمدی و همه تلخی ها از یادم رفت

ツ ♡ دخـــتــر دلشکسـتـــه ♡ ツ انقدر بغضمو فرو دادم و خندیدم که خداهم باورش شده چیزیم نیست!! … دانه دانه. میخورد بربام خانه. یادم ارد روز باران. پا به پای بغض سنگین. تلخ و غمگین. دل شکسته. اشک ریزان. + نوشته شده در … زمان همه چیز را حل میکند… زمــــان٬ …. این دلتنگی ها همیشه تقصیر توست … چون خدا اشک های اورا میشمارد. و به وقتش …

دشنه ای نامرد بر پشتم نشست از غم نامردمی پشتم شکست … به خدا از روز رفتنش چشمانم از خواب محروم شده اند و آنچه بر من می گذرد و گذشت … به که بگویم در حالی که همه قهرند من با که درد و دل کنم. به که بگویم …. تقدیم به همه دل شکسته ها.

ما فراموشکار بودیم به جای درس گرفتن از اشتباهاتمان آن ها را هر روز و هر ماه و هر سال … جوری که مثل همیشه نیست، دلم که اینطور می شود، غصه ها ی خودم که هیچ غصه ی همه ی … تقدیم به مآدری که ندارم. …. ای کاش من هم مثل خیلی از شماها، خدا لذت وجود مادر رو ازم نگرفته بود. … دلم شکسته از اینکه مادرم توی بستر بیماری با مرگ دست و پنجه نرم میکرد.

اگر تنها گناهم دوست داشتن توست بدان تنها گناهیست که هرگز … همه خود درد من بودند … من باید غذا بپزم و به بچه ها برسم تا به تو بگویند آقای دکتر.

حرفهای دل حرف های دل من. … دنیایی که همه به هم دروغ می گن حتی والدین به فرزندان خود ، از دنیایی که انسانها امروز عاشق … شکسته. اسیرم ، پشت این درهای بسته. ببین با من چه کردی ای شکسته … خدا جواب میخوام کمک کن این دفعهههههههههههههههههه … ابرها سر کشیده سوی زمین ، باد ها سر کش و زمستانی …. تقديم به همه خانوم هاي دنيا مخصوصا مامان خودم.

اهسته ،دلم شکسته… … وقتی پشت سر پدرت از پله ها میای پایین و میبینی چقدر آهسته میره. میفهمی پیر شده … و وقتی میفهمی نصف موهای سفیدش به خاطر غصه های تو هستش. دلت …. تقدیم به مخاطب خاصم(م) … فقر اینه که بی خدا باشی فکر کنی همه چی داری.

برچسب‌ها:, , , ,